Reklama

Reklama

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki świętowali rocznicę. Ale romantycznie!

Julia Wieniawa zdradziła na Instagramie, ile tak naprawdę trwa jej związek z Nikodemem Rozbickim. Aktorka pokazała też nowe, romantyczne zdjęcie z partnerem.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na "14. Mastercard Off Camera"

Informacje o tym, że Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są razem, zaczęły pojawiać się w kolorowych mediach pod koniec zeszłego roku. Początkowo aktorska para nie potwierdzała tych rewelacji, ale za to chętnie zamieszczała wspólne fotografie z licznych podróży.  

Julia Wieniawa kilka dni temu opublikowała na Instagramie nowy post, przy okazji zdradzając, ile trwa jej związek z Rozbickim. Okazuje się, że piosenkarka i aktor są ze sobą już od roku. 

Reklama

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki świętowali swoją rocznicę w pięknym miejscu - zakochani udali się do Teatru Wielkiego w Warszawie. Z tej okazji para postawiła na eleganckie stroje. Wieniawa zaprezentowała się w czarnej, dopasowanej kreacji, a jej partner wybrał bordową marynarkę. W takim wydaniu Julia i Nikodem prezentowali się rewelacyjnie. 

Julia Wieniawa na romantycznej fotografii z Nikodemem Rozbickim

Nowe zdjęcie Julii Wieniawy z chłopakiem nie mogło przejść w sieci bez echa; w komentarzach szybko rozwiązał się worek z komplementami oraz z życzeniami wszystkiego dobrego na dalsze lata związku. 

Niedawno "Pomponik" poinformował, że para razem zamieszkała. 

Zobacz również:

Julia Wieniawa ogłosiła radosną nowinę. Nie była na to gotowa z żadnym innym!

Julia Wieniawa pozuje w bieliźnie 

Julia Wieniawa jest poważnie chora. "Zaczęłam się leczyć" 

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje