Reklama

Reklama

Julia Wieniawa pozuje w bieliźnie

Julia Wieniawa należy do najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Utalentowana 22-latka cieszy się ogromną sympatią wśród fanów i regularnie udziela się w mediach społecznościowych. Ostatnio postanowiła zamieścić na swoim Instagramie wyjątkowo odważny kadr w samej bieliźnie.

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa nie może narzekać na brak obowiązków. 22-latka, która już kilka lat temu wkroczyła do rodzimego show-biznesu, z powodzeniem próbuje swoich sił w wielu dziedzinach - teatrze, telewizji, kinie, muzyce, biznesie modowym i kosmetycznym. Nic więc dziwnego, że bywa inspiracją dla tysięcy fanek, które z zaciekawieniem śledzą jej losy w mediach społecznościowych. 

Młoda artystka ma w swoim dorobku wiele rozmaitych ról, a katalog ten z każdym rokiem się powiększa. Podobnie jak jej imperium. W sieci obserwują ją już ponad 2 miliony internautów, którzy regularnie sprawdzają, co nowego u ich ulubienicy. Julia Wieniawa należy do grona osób publicznych, które pilnie strzegą prywatności, co nie oznacza, że zaniedbuje przy tym fanów. W jej wirtualnej galerii regularnie pojawiają się nowe kadry.

Reklama

Julia Wieniawa w samej bieliźnie

Ostatnio w galerii na Instagramie Julia Wieniawa zamieściła post, w którym podzieliła się z obserwatorkami i obserwatorami przemyśleniami na temat bielizny. Do kilku słów na temat tej części garderoby dodała śmiałe zdjęcie. Aktorka odsłoniła swoje smukłe ciało przed lustrem. Nie trzeba dodawać, że fotografia 22-latki w bieliźnie, zgarnęła tysiące serduszek i sporo komplementów.

Zobacz równieżJulia Wieniawa poinformowała o pozytywnym wyniku. Udało się za pierwszym razem! 
Zobacz również: Julia Wieniawa o związku z Baronem: "Krótka pomyłka"

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje