Reklama

"Joker 2": Tak wygląda Harley Quinn! W sieci pojawiły się nowe zdjęcia Lady Gagi

Prace nad filmem „Joker: Folie À Deux”, bo taki jest pełny tytuł sequela hitu Todda Phillipsa, trwają w najlepsze! W sieci właśnie pojawiły się nowe zdjęcia z planu, dzięki którym możemy zobaczyć Harley Quinn w pełnym wydaniu. Jak w stroju bohaterki prezentuje się Lady Gaga?

"Joker: Folie a deux": Sequel kultowego "Jokera". Co wiemy o filmie?

Powstanie drugiej części "Jokera" było kwestią czasu. Film zebrał świetne recenzje, zdobył szereg nagród, więc wszyscy czekali na rozpoczęcie prac nad sequelem, co nastąpiło w grudniu zeszłego roku. To wtedy Todd Phillips opublikował pierwsze zdjęcie głównego bohatera. Grany przez Joaquina Phoenixa Arthur Fleck jest na nim... golony. Fotografię opatrzył opisem: "Dzień pierwszy. Nasz chłopak". 

Reklama

Uwagę zwraca podtytuł drugiej części filmu, zaczerpnięty z języka francuskiego. Frazę "folie a deux" bezpośrednio można tłumaczyć jako "szaleństwo dwojga".

Ten zwrot jest jednak nazwą jednostki chorobowej znanej jako paranoja indukowana bądź paranoja udzielona. Jest to zaburzenie psychiczne, polegające na tym, że osoba blisko związana z chorym zaczyna podzielać jego paranoiczne myśli i urojenia. Użycie tego terminu w tytule drugiej części "Jokera" może sugerować, że tematem będzie relacja między głównym bohaterem a Harley Quinn. Wiadomo już, że w tę ostatnią wcieli się Lady Gaga.

W obsadzie filmu "Joker: Folie à deux" są również Brendan Gleeson, Zazie Beetz, Jacob Lofland i Catherine Keener.

Harley Quinn - nowe zdjęcia z planu!

Pierwsze oficjalne zdjęcie, na którym można zobaczyć Lady Gagę w roli Harley Quinn pojawiło się w połowie lutego. Fotografię zamieścił sam reżyser - Tod Phillps.

Teraz sieć obiegły kolejne zdjęcia przedstawiające słynną bohaterkę. Tym razem możemy się przyjrzeć Quinn w pełnym kostiumie!

Zobacz również:

Charlotte Gainsbourg: Łzy, seks i krew. Aktorstwo bez tematów tabu

Keanu Reeves: Mistrz kina bez cienia gwiazdorstwa  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joker 2 | Joker: Folie a deux | Lady Gaga

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy