Reklama

Reklama

Joanna Samojłowicz: Zasłynęła rolą ślicznej blondynki w "Kilerze". Jak żyje dziś?

„Kiler” to jeden z takich filmów, które zna niemal każdy. Kultowa produkcja przyniosła popularność takim gwiazdom kina, jak: Cezary Pazura, Małgorzata Kożuchowska, czy Janusz Rewiński. Dała również szansę zaistnienia w show-biznesie osobom, które wcieliły się w drugoplanowe postaci. Najlepszym tego przykładem może być Joanna Samojłowicz. W filmie wcieliła się w „Evitę” – prostytutkę, kokietującą głównego bohatera i stała się niekwestionowaną gwiazdą lat 90. Co słychać u niej po latach?

Joanna Samojłowicz: Kariera

Samojłowicz urodziła się 14 lutego 1975 roku w Warszawie. Jest córką polskiej aktorki filmowej i telewizyjnej - Magdaleny Celówny - Janikowskiej oraz Macieja Janikowskiego, trenera koni.

Jako mała dziewczynka chciała zostać modelką i swoje marzenie sukcesywnie realizowała. Kilkukrotnie pojawiła się na okładce polskiego Playboya. Była też jedną z pierwszych Polek, które pojawiły się na okładce amerykańskiego wydania gazety dla dorosłych. W 1996 r. zaprezentowała się w wydaniu specjalnym "World Wide Nudes". Był to wówczas niezwykły sukces, z uwagi na to, że o pozowanie do tego wydania walczyły kobiety z całego świata.

Reklama

I choć w Hollywood wróżono jej świetlaną przyszłość, ona sama wolała skupić się na rozwijaniu kariery i pracy w Polsce. Rodzimy show-biznes również dostrzegł jej potencjał. Pod koniec lat 90. zaproponowano jej niewielką rolę w kontynuacji kultowego "Kilera" - "Kilerów 2-óch". W filmie Juliusza Machulskiego wcieliła się w prostytutkę "Evitę" i rozkochała w sobie miliony Polaków.

Jej bohaterka, śliczna i zgrabna blondynka, kokietująca głównego bohatera, zrobiła ogromne wrażenie. Samojłowicz dzięki roli zyskała ogromną rozpoznawalność i kolejne zawodowe propozycje.

Przez kilka lat występowała w programie "Na każdy temat", a w 2000 roku została prowadzącą programu dla dorosłych - "Różowa landrynka". Kilka lat później niespodziewanie zniknęła z show-biznesu. Co robi dziś?

Joanna Samojłowicz prowadzi własny biznes!

Samojłowicz ma obecnie 46 lat i spełnia się jako mama oraz bizneswoman. Od wielu lat prowadzi własny biznes w branży beauty-wellness i spełnia marzenia. Jest także mamą 22-letniego Dawida i 21-letniej Natalii.  Była modelka i prezenterka ma również konta w mediach społecznościowych, dzięki czemu fani wciąż mogą śledzić jej poczynania. Trzeba przyznać, że jako 46-latka prezentuje się znakomicie! Oto kilka najnowszych zdjęć:

Zobacz też:

Ewa Gawryluk: Nie tylko "Na Wspólnej"

Krystian Pesta: Narodziny Gwiazdy

Ich romans zaczął się na planie. Jak potoczyły się ich losy?

Melanie Griffith: Narkomanki i prostytutki

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebook Interia Film


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kiler-ów 2-óch

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy