Reklama

Reklama

Joanna Jędrejek: Przed laty oczarowała widzów! Dziś jest spełnioną aktorką

Swoją przygodę z serialami zaczęła w "Klanie". Pojawiała się aż w... 3 różnych rolach (zagrała właścicielkę zakładu fryzjerskiego, siostrę Macieja Gniadowskiego, szefa kuchni w restauracji "Rosso" należącej do Moniki i Gabrieli oraz doktor Szajkowską, lekarza medycyny estetycznej, u której kuracji odmładzającej poddała się Monika). Jednak to "13 posterunek" przyniósł jej największą popularność.

Joanna Jędrejek: Gwiazda "13 posterunku"

Jędrejek była gwiazdą 2. sezonu "13 posterunku", jednak postać Andżeli, w którą się wcielała pojawiła się na krótko już w pierwszej serii, jako kandydatka na miss policji. Aktorka tak spodobała się Maciejowi Ślesickiemu, że zaproponował, by na stałe zagościła w obsadzie. Za posterunkową Andżeliką oglądał się Cezary (Cezary Pazura), ale ona sama wzdychała do Komendanta (Marek Perepeczko), który regularnie odrzucał jej zaloty. Andżela wzbudzała zachwyt męskiej części widowni, bowiem nie stroniła od skąpych strojów, a nawet nagości! W odróżnieniu od pruderyjnej policjantki Kasi (Aleksandra Woźniak), była wyzwolona i eksponowała swoje wdzięki z dumą.

Reklama

Joanna Jędrejek: Od lat występuje na teatralnej scenie

W 2000 roku, kiedy serial zdjęto z anteny, ona również zniknęła z mediów. Niewiele osób wie, że tak naprawdę nigdy nie pożegnała się z aktorstwem! Jej miłością od zawsze była scena i tam właśnie znalazła swoje miejsce. Od wielu lat występuje w radomskim Teatrze Powszechnym im. Jana Kochanowskiego. Zagrała także ponad 50 ról na deskach teatrów w całej Polsce. Prowadzi również warsztaty teatralne dla młodych artystów.

Od 18 lat Jędrejek regularnie pojawia się także w serialowych i filmowych epizodach. Zagrała w blisko 20 serialach, m.in. "Barach szczęścia", "Kasi i Tomku", "Na Wspólnej" czy "Pierwszej miłości" i kilku filmowych hitach ("Chopin. Pragnienie miłości", "Córki Dancingu", "Król życia"). Dziś Joanna Jędrejek z uśmiechem wspomina swój udział w "13 posterunku". Znalazła swoje miejsce w teatrze i jest szczęśliwą i spełnioną aktorką.

Zobacz też:

"Heaven in Hell": Magdalena Boczarska w scenach seksu [zwiastun]

"Za duży na bajki" hitem Netfliksa. Kolejny tydzień na szczycie

Dagmara Kaźmierska zostanie gwiazdą filmową?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: 13 posterunek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL