Reklama

Jeff Goldblum: Aktor wyda wkrótce swój kolejny album! Od lat jest pianistą jazzowym

Znany z oryginalnego, wyszukanego stylu i świetnych filmowych kreacji, Jeff Goldblum poza planem filmowym realizuje się także jako pianista jazzowy. Gwiazda „Parku Jurajskiego” z zespołem The Mildred Snitzer Orchestra, 24 marca zaprezentuje swój minialbum zatytułowany „Plays Well With Others”. Do udziału w nowym muzycznym projekcie aktor zaprosił m.in. Kelly Clarkson.

Na albumie znalazły się aranżacje muzycznych standardów, jak "Moon River" czy "I Wanna Be Around", na nowo zinterpretowane przez zespół powołany przez Goldbluma w latach 90., uzupełniany przez zaproszonych do współpracy wokalistów. Nowy muzyczny projekt aktora wsparła m.in. Kelly Clarkson, która wykonała piosenkę "Don't Fence Me In".

Jeff Goldblum: Aktor jest także pianistą jazzowym

Goldblum już od dziecka pobierał naukę gry na fortepianie, przez kilka lat sumiennie rozwijając swój muzyczny talent. Początkowo, jako nastolatek, występował przed rodzicami i ich przyjaciółmi, w trakcie towarzyskich spotkań. Później, za namową Woddy’ego Allena, zaczął sięgać po jazzowe standardy. Dziś nie wyobraża sobie dnia bez muzyki. Pięć lat temu w rozmowie z "Rolling Stone" wyznał, że gra na instrumencie to jeden z pierwszych porannych rytuałów, który wykonuje codziennie.

Reklama

Jeff Goldblum: "Play Well With Others"

"Plays Well With Others" będzie trzecim studyjnym wydawnictwem Jeffa Goldbluma i The Mildred Snitzer Orchestra. Choć zespół działa prężnie od lat 90., dopiero w 2018 roku wydał swój debiutancki album "The Capitol Studios Sessions". Rok później ukazała się druga płyta zatytułowana "I Shouldn't Be Telling You This".

Zobacz też:

Weekend w kinie: Erotyczna "Pokusa" na pierwszym planie

Michelle Yeoh to pierwsza Azjatka nominowana do Oscara w kategorii najlepsza aktorka

Tobey Maguire powróci jako Spider-Man? Jest gotów ponownie wcielić się w superbohatera

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Jeff Goldblum

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy