Reklama

Reklama

"Jakoś to będzie": Plejada gwiazd na premierze

W warszawskim Kinie Kultura odbyła się wczoraj uroczysta premiera filmu "Jakoś to będzie". W wydarzeniu wziął udział m.in. reżyser produkcji Sylwester Jakimow, którego "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" jeszcze niedawno gościło w kinach.

Na ściance w czasie premiery filmu "Jakoś to będzie" pozowali odtwórcy głównych ról Dobromir Dymecki, Albert Osik i Sebastian Pawlak oraz Sebastian Stankiewicz, Piotr Tokarz, Michał Szewczyk, Alina Chechelska, Artur Steranko, Marcin Macuk, Mariusz Gagatek, Paweł Domagała, Vienio, Lena Góra, Mikołaj Komar, Agnieszka Suchora, Grzegorz Palkowski, Magdalena Celmer, Maja Staśko, Angela Dańczak, Małgorzata Ścisłowicz, Agnieszka Dulęba-Kasza, Michał Grzybowski, Anna Janik, Marianna Schreiber i Janusz Rudnicki. Uroczystość poprowadziła Kaja Klimek.

Reklama

Reżyserią filmu zajął się Sylwester Jakimow - twórca nagradzany na Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film" oraz na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Obraz powstał w Studiu Munka SFP. Jego koproducentem jest CANAL+ Polska, a dystrybucją w Polsce zajmuje się Kino Świat.

"Jakoś to będzie": Fabuła i zwiastun

Kiedy mimo trzydziestki na karku wciąż mieszkasz z rodzicami. Gdy brakuje ci kasy, z dziewczyną się nie układa, a twoje życie coraz częściej ma smak taniego piwa z dyskontu - wtedy dostrzegasz, że najwyższa pora, żeby w końcu coś zmienić. Do takich wniosków dochodzą zgodnie Albert, Marcin i Jacek - trzej kumple z osiedla, którzy po serii biznesowych katastrof, wreszcie wpadają na pomysł, jak nieźle zarobić. 

Tak rodzi się plan śmiałej akcji, która zaprowadzi bohaterów w sam środek wielkiego wesela, gdzie czeka na nich nie tylko kasa, ale i szansa na gorący romans. Po drodze wystarczy tylko niczego nie popsuć. A z tym, jak wiadomo, bywa różnie. Czasem łatwiej powiedzieć, niż samemu coś zrobić.

Film "Jakoś to będzie" trafi do kin 25 marca. 

Zobacz też:

Wychowywał go głównie ojciec. Kim dzisiaj jest syn polskiej seksbomby?

Gwiazda odchodzi z show-biznesu! Co będzie robiła?

Filmy o Ukrainie, które pozwolą lepiej zrozumieć sytuację za wschodnią granicą!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jakoś to będzie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL