Reklama

Reklama

"Jak pokochałam gangstera": Jest zwiastun nowej produkcji Netfliksa

5 stycznia w serwisie Netflix zadebiutuje film "Jak pokochałam gangstera" w reżyserii Macieja Kawulskiego. W głównej roli zobaczymy Tomasza Włosoka.

Tomasz Włosok w filmie "Jak pokochałam gangstera"

Od drobnego oszusta do ojca chrzestnego trójmiejskiej mafii. "Jak pokochałam gangstera" to film inspirowany prawdziwą historią polskiego gangstera Nikodema "Nikosia" Skotarczaka. 

"Jak pokochałam gangstera": O czym opowiada film?

Główny bohater - Nikoś to chłopak z nieposkromionym apetytem na sukces, który specjalizuje się w nielegalnym imporcie samochodów do Polski. Gigantyczne pieniądze, budowa samochodowego imperium, spektakularna ucieczka z więzienia. Jego życie to ciągła jazda bez trzymanki, która pokazuje jak wiele trzeba poświęcić, żeby móc pozostać sobą.

Reklama

W tytułowej roli zobaczymy Tomasza Włosoka, któremu partnerować będą: Antoni Królikowski, Agnieszka Grochowska, Krystyna Janda, Sebastian Fabijański, Magdalena Lamparska, Julia Wieniawa, Eryk Lubos, Dawid Ogrodnik, Janusz Chabior oraz Edyta Herbuś

Producentem obraz oraz jego reżyserem i współscenarzystą jest Maciej Kawulski  - twórca filmu "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Scenariusz Kawulski pisał razem z Krzysztofem Gurecznym.

Zobacz również:

Gwiazda zginęła jako pierwsza. Widzowie byli w szoku!

Piękna Polka krótko po porodzie. Jak wygląda?

Królowa wpadek? Największa fajtłapa w świecie kina!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jak pokochałam gangstera

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama