Reklama

Jacek Kramek nie żyje. Ustalono termin pogrzebu [przyczyny śmierci]

Jacek Kramek zmarł nagle 19 lipca 2021 roku. Miał 32 lata. Siostra znanego trenera personalnego gwiazd poinformowała o terminie pogrzebu. Zdradziła przy okazji, co było przyczyną śmierci jej brata.

Jacek Kramek zmarł nagle 19 lipca 2021 roku. Miał 32 lata. Siostra znanego trenera personalnego gwiazd poinformowała o terminie pogrzebu. Zdradziła przy okazji, co było przyczyną śmierci jej brata.
Znany trener personalny Jacek Kramek nie żyje /materiały prasowe

Pogrzeb trenera personalnego

Informacja o śmierci Jacka Kramka pojawiła się we wtorek, 20 lipca. Jego śmierć była dla wszystkich szokiem. Powody jego nagłego odejścia nie były wówczas podane do publicznej wiadomości.

Trener personalny współpracował z wieloma gwiazdami. 32-latek trenował m.in. z aktorkami Mają Bohosiewicz, Katarzyną Cichopek i Anną Skurą - jedną z najpopularniejszych polskich influencerek. Kramek trenował również z Katarzyną Dziurską oraz Akopem Szostakiem. Wziął także niedawno udział w teledysku Edyty Górniak.

Czytaj również: Jacek Kramek nie żyje. Trener personalny gwiazd miał 32 lata

Reklama

Przyczyny śmierci Jacka Kramka

Siostra trenera, Marianna Wiktoria Kramek, poinformowała na swym profilu na Faceboooku, kiedy odbędą się uroczystości pogrzebowe jej brata. Przy okazji ujawniła, jakie były przyczyny jego śmierci. Okazało się, to był udar.

Pogrzeb Jacka Kramka obędzie się w poniedziałek, 26 lipca, o godz. 11:30 w Domu Pogrzebowym w Warszawie, przy ulicy Wóycickiego.

"Jak pewnie część z Was już wie, okrutne przeznaczenie zabrało mojego najukochańszego brata Jacka z tego świata. Jacek zmarł 19.07.2021, nie dał rady wygrać walki z okropnym udarem" - napisała na Facebooku siostra trenera.

"Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek 26.07.2021 o godz 11:30 w sali B w Domu Przedpogrzebowym w Warszawie ul. Wóycickiego ( cmentarz północny - brama główna przy dzwonnicy). Następnie odprowadzenie do grobu na Cmentarzu Komunalnym w Kiełpinie ( Łomianki ) przy ul.Cienistej 20. Zapraszamy wszystkich którzy chcą pożegnać Jacka razem z nami" - dodała.

Gwiazdy w szoku

Maja Bohosiewicz, Katarzyna Cichopek, Anna Skura, Anna Lewandowska i Edyta Górniak to jedne z gwiazd, które pożegnały trenera na swoich profilach społecznościowych.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy