Reklama

Reklama

"Indiana Jones": Dramatyczne sceny na planie najnowszej części

Na planie piątej części "Indiany Jonesa" rozegrały się ostatnio dramatyczne sceny. Jak donoszą zagraniczne media, jeden z członków ekipy produkcyjnej nagle zasłabł i stracił przytomność. Znajdujący się w pobliżu mężczyzny Harrison Ford natychmiast wezwał pomoc. "Prawdopodobnie dzięki szybkiej reakcji udało się go uratować – zdradził świadek zdarzenia.

W Pinewood Studios w Wielkiej Brytanii dobiegają właśnie końca zdjęcia do piątej części "Indiany Jonesa". Po raz ostatni tytułową postać zagra w nim Harrison Ford. Jak się okazuje, w dramatycznych momentach aktor potrafi zachować zimną krew, podobnie jak grany przez niego archeolog i poszukiwacz przygód. 

Jak donosi pragnąca zachować anonimowość osoba pracująca na planie produkcji, doszło tam niedawno do potencjalnie groźnego incydentu z udziałem jednego z członków ekipy filmowej. Mężczyzna miał w pewnym momencie stracić przytomność i osunąć się na ziemię. Na szczęście w pobliżu znajdował się odtwórca głównej roli, który zareagował przytomnie i natychmiast wezwał pomoc.

"Indiana Jones": Czarna seria?

Reklama

To nie pierwszy dramatyczny incydent, do jakiego doszło podczas realizacji piątej części "Indiany Jonesa". Można wręcz śmiało powiedzieć, że produkcję niemal od samego początku ściga pech. Latem zeszłego roku Harrison Ford doznał groźnej kontuzji ramienia podczas nagrywania sceny walki, co skutkowało przerwą w zdjęciach. 

Prace na planie były też wielokrotnie wstrzymywane z powodu koronawirusa. W listopadzie pracujący przy tej produkcji 54-letni operator kamery Nic Cupac został znaleziony martwy w swoim pokoju hotelowym w mieście Fez w Maroku. Wszystkie te zdarzenia doprowadziły do przesunięcia daty premiery filmu. 

Piąta odsłona kultowego cyklu o przygodach Indiany Jonesa miała trafić na ekrany kin w lipcu 2021 roku. Na ten moment najbardziej prawdopodobną datą premiery jest czerwiec 2023 roku.

Czytaj więcej:

Co w weekend obejrzeć w kinie? Sprawdźcie!

Rossy de Palma: Ożywione arcydzieło Picassa

Brad Pitt złożył pozew przeciwko Angelinie Jolie

"Sponsoring": Wnikliwy portret kobiecej seksualności

Więcej newsów o filmach,. gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Indiana Jones | Harrison Ford

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL