Reklama

Reklama

"Heart of Stone": Gal Gadot będzie kobiecą odpowiedzią na Jamesa Bonda?

W 2023 roku na Netflix trafi film "Heart of Stone", który ma być podobno kobiecą odpowiedzią na filmy o przygodach Jamesa Bonda. W roli głównej wystąpi Gal Gadot. Partnerować jej będzie znany z filmów "Belfast" i "50 twarzy Greya" Jamie Dornan.

"Heart of Stone": O czym opowie film?

"Rachel Stone żyje dla adrenaliny. Właściwie jest od niej uzależniona"  - mówi Gal Gadot w materiale filmowym zapowiadającym najnowszy film szpiegowski  produkcji Netfliksa. "Heart of Stone" ma być kobiecą odpowiedzią na serię filmów opowiadających o przygodach agenta Jamesa Bonda.

"Heart of Stone": Pierwszy materiał wideo o produkcji

W "pierwszym spojrzeniu" na film możemy zobaczyć główną obsadę (Gal Gadot, Jamie Dornan i Alia), która przybliża widzom nieco fabułę oraz dzieli się swoimi wrażeniami o "Heart of Stone".

"Brak przyjaciół, żadnych związków. To co robimy, jest zbyt ważne" - możemy usłyszeć w materiale. Jak zaznacza Gal Gadot thriller ma być bardzo realistyczny i... emocjonalny. Widzowie mają poczuć ból bohaterki i wraz z nią przeżywać wszystko, co dzieje się na ekranie.

Reklama

"Heart of Stone": Kiedy i gdzie oglądać?

Film "Heart of Stone", w którym główne role zagrają Gal Gadot, Jamie Dornan oraz Alia Bhatt trafi na Netflix w 2023 roku.

Zobacz też:

"Chłopiec z niebios" szwedzkim kandydatem do Oscara. Aktorzy mówią po arabsku

"Blondynka": Ana de Armas jest zniesmaczona tym, że jej nagie zdjęcia będą krążyć w sieci

Wielkie hity na koniec września! Netflix, HBO Max i Canal+ z niespodziankami

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Gal Gadot | Jamie Dornan

Reklama

Reklama

Reklama