Reklama

Reklama

HBO Max w Polsce już 8 marca. Co w ofercie?

HBO Max, platforma streamingowa koncernu WarnerMedia, wystartuje w Polsce już 8 marca 2022 roku, zastępując HBO GO. HBO Max zaoferuje użytkownikom produkcje m.in. Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network oraz Max Original.

Wśród hitów kinowych dostępnych w serwisie HBO Max znajdzie się m.in. film "Matrix Zmartwychwstania"

Jak informuje HBO, dotychczasowi użytkownicy HBO GO zostaną automatycznie przeniesieni do HBO Max. Filmy Warner Bros. będą dostępne w HBO Max już 45 dni od ich premiery kinowej bez dodatkowych opłat.

HBO Max zamiast HBO GO: Co w ofercie?

"HBO Max oferuje najlepszą rozrywkę w niezwykle atrakcyjnej cenie - filmy, seriale produkcji oryginalnej i programy dla dzieci. Z radością potwierdzamy, że 8 marca HBO Max pojawi się także w Polsce i będzie to kolejny etap udostępniania serwisu nie tylko w całej Europie, ale także i poza nią" - powiedziała Christina Sulebakk, General Manager, HBO Max EMEA.

Reklama

HBO Max, po raz pierwszy w ramach jednego serwisu, oferuje użytkownikom zarówno nowe, jak i kultowe filmy oraz seriale uznanych światowych marek, takich jak Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network oraz Max Original, w tym filmy Warner Bros. już 45 dni po ich premierze kinowej. Wśród hitów kinowych dostępnych w serwisie HBO Max znajdą się m.in. "Matrix Zmartwychwstania", "Diuna", "King Richard: Zwycięska rodzina" oraz "Legion Samobójców: The Suicide Squad".

W ofercie programowej serwisu znajdą się produkcje Max Original, w tym m.in. "Stacja Jedenasta", "Peacemaker", "Wychowane przez wilki", "Stworzona do miłości" oraz "Życie seksualne studentek". Nie zabraknie też europejskich seriali Max Original, a wśród nich: nowy polski serial "Odwilż", hiszpańskie "Cała reszta", duński "Kamikaze", norweski "Pożądanie" czy węgierski "Informator".

W serwisie znajdą się także takie programy, jak "Być jak Magic Mike", "Expecting Amy", "FBoy Island" i "Selena + Chef". Oferta dla dzieci zawierać będzie m.in. takie produkcje, jak "Młodzi Tytani: Akcja!", "Niesamowity świat Gumballa" czy "Zwariowane Melodie: Kreskówki".

HBO Max: Jak oglądać?

HBO Max dostępny będzie na wielu urządzeniach oraz aplikacjach, w tym Smart TV, poprzez Apple TV 4K i Google Chromecast, konsole do gier czy urządzenia mobilne, tj. smartfony i tablety, a także na komputerze. Serwis HBO Max dostępny również będzie za pośrednictwem wybranych operatorów.

HBO Max zapewni użytkownikom nowe rozwiązania i funkcje. Będą wśród nich m.in. możliwość utworzenia do pięciu spersonalizowanych profili, brak limitu dotyczącego liczby urządzeń, z których można korzystać w ramach jednego konta, możliwość korzystania z trzech jednoczesnych streamów, dźwięk przestrzenny 5.1, Dolby Atmos oraz wybrane tytuły w jakości 4k.

Zobacz również:

Lady Gaga chciałaby wyreżyserować film

"Spider-Man: Bez drogi do domu" najbardziej kasową produkcją wszech czasów

Rozenek-Majdan bez cenzury. Gwiazda TVN w erotycznych scenach

Młoda polska aktorka nago na planie. Starszy partner zawstydzony

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy