Reklama

Harrison Ford: Aktor nie skorzystał z pomocy kaskaderów. W tej sytuacji poradził sobie sam

Harrison Ford jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w Hollywood. Aktor wciąż występuje w nowych produkcjach, które wymagają od niego wiele poświęceń. Na planie filmu "Indiana Jones i artefakt przeznaczenia" podczas jednej ze scen akcji doszło do zabawnej sytuacji.

Harrison Ford: Aktor wciąż na scenie

Harrison Ford zagrał tytułową rolę w filmie "Indiana Jones i artefakt przeznaczenia", który był jego pożegnaniem z kultowym archeologiem. Jak wyznał, część ze scen akcji wciąż wykonywał samodzielnie. Przyznał, że plan filmowy często bywa dla niego wyczerpujący, jednak zawsze będzie w pełni angażował się do danej roli.

Harrison Ford: Gwiazdor stawia na samodzielność

W filmie "Indiana Jones i artefakt przeznaczenia" zobaczymy wiele scen akcji, które pokażą doskonałą sprawność fizyczną Forda. Jedną z nich będzie pościg konny, którego fragmenty można zobaczyć w zwiastunie filmu. Aktor podzielił się zabawną ciekawostką z planu zdjęciowego. Kiedy chciał zejść z konia, został otoczony przez trójkę kaskaderów, która chciała mu pomóc.

Reklama

Gwiazdor nie skorzystał jednak z ich pomocy, chcąc samodzielnie poradzić sobie z tą czynnością.

Harrison Ford: Zagra w filmie Marvela

Harrisona Ford widzowie zobaczą również w powstającej produkcji Marvela "Captain America: New World Order". Zastąpi w nim zmarłego Oscara Williama Hurta, który wcielał się w postać generała Thaddeusa "Thunderbolta" Rossa. 

Zobacz też:

"Truman Show": Jeden z najbardziej proroczych filmów w historii kina

Ben Affleck i Jennifer Lopez kupili wymarzony dom. Wydali na niego krocie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Harrison Ford | Indiana Jones i artefakt przeznaczenia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy