Reklama

Ben Affleck i Jennifer Lopez kupili wymarzony dom. Wydali na niego krocie

Jennifer Lopez i Ben Affleck już wkrótce przeprowadzą się do nowej rezydencji. Jak donosi serwis "TMZ", słynna piosenkarka i popularny aktor właśnie kupili dom w Beverly Hills. Zapłacili za niego 60,85 milionów dolarów, czyli ponad ćwierć miliarda złotych.

Choć kwota, jaką Jennifer Lopez i Ben Affleck zapłacili za swój nowy dom robi wrażenie, to trzeba powiedzieć, że właściwie skorzystali z okazji. Nieruchomość została bowiem wystawiona na sprzedaż już w 2018 roku i wtedy kosztowała 135 milionów dolarów.

W tym roku kwota ta zmalała do 75 milionów dolarów, a piosenkarka i jej mąż jeszcze utargowali nieco ponad 14 milionów.

Jennifer Lopez i Ben Affleck: Ich nowy dom ma 12 sypialni i 24 łazienki

Serwis "TMZ" wśród głównych atutów posiadłości wymienił kino, winiarnię, salon whisky oraz prywatne spa z salonem fryzjerskim i kosmetycznym. Jest też sauna, gabinet masażu oraz obiekt sportowy - hala o powierzchni 465 metrów kwadratowych, w której znajduje się boisko do gry w pickleball, ring bokserski i sala ćwiczeń.

Reklama

Z kolei budynek główny, który jest wzorowany na prywatnym pałacu królowej Francji Marii Antoniny, ma 12 sypialni, 24 łazienki i aż 15 kominków. Według "TMZ" para zapłaciła za nieruchomość gotówką.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lopez | Ben Affleck
Reklama
Reklama
Reklama