Reklama

Hans Zimmer oświadczył się na scenie swojej ukochanej

Jeden z najsłynniejszych i najbardziej cenionych kompozytorów na świecie zaskoczył publiczność podczas niedawnego koncertu w Londynie. Pod koniec występu Hans Zimmer przyprowadził na scenę swoją życiową partnerkę, Dinę De Lucę i poprosił ją o rękę. "Oto kobieta, którą kocham. Najwyraźniej ona kocha mnie" - powiedział dwukrotny laureat Oscara, a potem zapytał ukochaną, czy spędzi z nim resztę życia. Oświadczyny zostały przyjęte, a publiczność nagrodziła parę owacjami na stojąco.

Hans Zimmer: Oświadczył się na scenie

Nietypowy finał miał niedawny koncert Hansa Zimmera w londyńskiej O2 Arenie. Legendarny kompozytor, który odbywa właśnie tournée po Europie, wystąpił wraz z dziewiętnastoosobowym zespołem oraz orkiestrą Odessa Opera Orchestra & Friends. Muzycy wykonali jego utwory z takich filmów, jak "Gladiator", "Piraci z Karaibów", "Interstellar", "Król Lew" oraz "Diuna". 65-letni zdobywca dwóch Oscarów, trzech Złotych Globów i czterech nagród Grammy pod koniec muzycznego widowiska zaskoczył publiczność, wprowadzając na scenę swoją życiową partnerkę, Dinę De Lucę.

Reklama

"Jeszcze jedna sprawa. Oto kobieta, którą kocham. Najwyraźniej ona kocha mnie" - powiedział Zimmer, a potem zwrócił się do swojej ukochanej. "Dlaczego cię tu zabrałem? Chcę cię zapytać o coś naprawdę ważnego. Zamknęłaś tylne drzwi? Czy mleko jest w lodówce? Mamy w zamrażarce jakiś sorbet?" - zażartował niemiecki kompozytor, po czym dodał: "Wyjdziesz za mnie?". 

Jak donosi "Associated Press", ukochana artysty powiedziała "tak", a uczestnicy koncertu natychmiast poderwali się z miejsc i nagrodzili świeżo upieczonych narzeczonych owacjami na stojąco. Po wykonaniu następnego utworu Zimmer stwierdził żartobliwie: "Wszystko jest w porządku. Tylne drzwi są zamknięte".

Hans Zimmer: Był dwukrotnie żonaty

Słynny twórca muzyki filmowej był w przeszłości dwukrotnie żonaty. W 1982 roku poślubił modelkę Vicky Carolin, z którą rozwiódł się po dekadzie wspólnego życia. Para ma 35-letnią obecnie córkę Zoe, która jest graficzką i fotografką. W 2020 roku dobiegło końca drugie małżeństwo wielokrotnie nagradzanego muzyka. Kompozytor rozstał się wówczas ze swoją ówczesną żoną Suzanne Zimmer. Para doczekała się trójki dzieci.

Zobacz też:

"Misja Stone": Nowy film Netflix. Gal Gadot jako kobieca odpowiedź na Jamesa Bonda!

Młodzi i Film 2023: "Chleb i sól" i "Apolonia, Apolonia" nagrodzone Wielkim Jantarem

"Kochaj albo rzuć": Co słychać u filmowej Shirley? Aktorka usunęła się w cień

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Hans Zimmer
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy