Reklama

Gwiazdor w kontynuacji kryminalnego hitu. Jest pierwsze zdjęcie z planu!

Emocje w związku z kolejną części serii "Na noże" wzrastają! Niedawno poznaliśmy wybitnych aktorów, którzy dołączą do obsady, a dziś możemy zobaczyć postać graną przez Daniela Craiga w nieco odświeżonym wydaniu. Jego wygląd odbiega od tego, co widzieliśmy we wcześniejszych produkcjach.

Daniel Craig: Pierwsze zdjęcie z planu filmu "Na noże 3"

Daniel Craig w serii filmów "Na noże" wciela się w detektywa Benoita Blanca, który prowadzi śledztwa i rozwiązuje zagadki.

Pierwsza część miała premierę w 2019 roku i toczyła się w domu zmarłego, bogatego pisarza, natomiast kolejna powstała trzy lata później i toczyła się w luksusowej rezydencji na greckiej wyspie.

Obecnie powstaje trzecia odsłona cyklu dzieł Riana Johnsona, która będzie nosić tytuł "Wake Up Dead Man". Reżyser opublikował na platformie X zdjęcie z pierwszego dnia na planie. Tym, co rzuca się w oczy, jest inny niż we wcześniejszych częściach wygląd głównego bohatera. Craig ma założony garnitur, trzyma elegancki kapelusz i... zaskakuje nietypową dla siebie fryzurą! 

Reklama

"Na noże 3": Nadchodzi hit z gwiazdorską obsadą!

Choć fabuła trzeciej odsłony serii na razie jest owiana tajemnicą, wiemy już, że w produkcji wystąpi wiele znanych nazwisk! 

Na ekranie będziemy mogli podziwiać takich artystów, jak Josh O'Connor ("Challengers"), Cailee Spaeny ("Civil War"), Andrew Scott ("Dobrzy nieznajomi"), Mila Kunis ("Różowe lata 70."), Kerry Washington ("Django"), Jeremy Renner ("Avengers"), Josh Brolin ("Diuna") czy Glen Close ("Niebezpieczne związki"). 

Produkcję zobaczymy w 2025 roku na platformie Netflix

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama