Reklama

"Gladiator": Powstanie druga część filmowego hitu! Znamy gwiazdę produkcji

O realizacji drugiej części filmowego hitu Ridleya Scotta mówi się od lat. Teraz niemal pewnym jest, że film powstanie! Ostatnio media obiegła informacja, z której wynika, że produkcja znalazła już nawet gwiazdę, która wcieli się w główną rolę. O kim mowa?

"Gladiator 2": Co wiemy o sequelu produkcji?

O kontynuacji filmowego hitu głośno jest już od 2018 roku. To właśnie wtedy, wraz z informacją o rozpoczęciu prac nad scenariuszem, zaprezentowano też krótki opis fabuły planowanego filmu. Jego bohaterem miałby być Lucius, bratanek cesarza Kommodusa, który pozostaje pod wielkim wpływem męstwa zaprezentowanego przez Maximusa (Russell Crowe).

W "Gladiatorze" rolę Luciusa zagrał Spencer Treat Clark, który wciąż z powodzeniem kontynuuje karierę aktorską. "Właśnie w tej chwili pisany jest dla mnie scenariusz drugiego 'Gladiatora'. Kiedy więc skończę film o Napoleonie, będzie już gotowy" - poinformował Ridley Scott w rozmowie z magazynem "Empire".

Reklama

Teraz wiadomo już, że sequel produkcji zostanie zrealizowany! Scenariusz produkcji, stworzony przez Davida Scarpa, jest już gotowy, a twórcy właśnie kompletują obsadę. 

Głównym bohaterem produkcji, tak jak zapowiadano kilka lat wcześniej, będzie Lucius, w którego według medialnych doniesień ma się wcieli Paul Mescal. Ponoć aktor negocjuje już nawet szczegóły kontraktu. 

Mescal to 26-letni Irlandczyk, którego widzowie mogą kojarzyć z roli Connella w serialu "Normalni ludzie". Gwiazdor jakiś czas temu zagrał także w filmie "Córka", a teraz można go oglądać w filmie "Aftersun"

Zobacz również:

Milla Jovovich zwiedza Kraków i nie kryje zachwytu. "Niektóre miejsca mają magię"

Jennifer Lopez o filmie "Wystrzałowe wesele": Suknia ślubna przechodzi przez piekło

Hugh Jackman apeluje, by Ryan Reynolds nie dostał nominacji do Oscara 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Gladiator | Paul Mescal

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy