Reklama

Reklama

Film o Annie Przybylskiej trafi do kin. Kiedy premiera?

Film "Ania", opowiadający o życiu zmarłej na raka Anny Przybylskiej, wejdzie na ekrany 7 października - donosi portal Wirtualne Media. Oficjalna informacja pojawiła się w mediach społecznościowych, a podzieliła się nią m.in. córka Anny Przybylskiej - Oliwia. Co dokładnie napisała?

Film o Annie Przybylskiej - kiedy w kinach?

Pojawiły się nowe informacje w sprawie filmu dokumentalnego o Annie Przybylskiej. Produkcja zatytułowana "Ania" - tworzona przez Telewizję Polską - swoją premierę będzie miała 7 października. Wiele wskazuje na to, że data ta nie jest przypadkowa, ponieważ dwa dni wcześniej wypada kolejna rocznica śmierci aktorki. 

Anna Przybylska, która zyskała rozpoznawalność dzięki takim projektom, jak m.in.: "Złotopolscy", "Daleko od noszy", "Kariera Nikosia Dyzmy" i wiele innych - zmarła 5 października 2014 roku w wieku 36 lat. Pozostawiła pogrążonych w smutku najbliższych: partnera Jarosława Bieniuka oraz trójkę dzieci: Oliwię, Szymona i Jana. Aktorka wcześniej chorowała na nowotwór, a pod koniec lipca 2013 roku przeszła operację usunięcia guza trzustki.

Reklama

Mimo upływu lat Anna Przybylska wciąż jest obecna zarówno w pamięci rodziny i przyjaciół, jak i wiernych fanów. Wiadomość o tym, że TVP planuje o niej film dokumentalny, spotkała się z życzliwym przyjęciem opinii publicznej. Teraz - obok daty premiery - światło dzienne ujrzał również oficjalny plakat projektu.

"Ania": Film o Annie Przybylskiej w kinach już 7 października

"Ania": Katarzyna Bujakiewicz we wzruszających słowach o Annie Przybylskiej

"Ania" - data premiery oficjalnie podana! Oliwia Bieniuk komentuje

Na profilach Telewizji Polskiej w mediach społecznościowych pojawiła się grafika zwiastująca premierę filmu: "Ania". W centralnej części znajduje się Anna Przybylska w otoczeniu swoich dzieci. Plakat znalazł się również na instagramowym profilu najstarszej pociechy gwiazdy: Oliwii. "Dzień dobry, chciałabym was poinformować, że Film o Mamie pod tytułem ,,Ania" będzie już od 7 października w kinach. Serdecznie Was zapraszam!" - napisała. 

Podobny wpis zamieścił też Jarosław Bieniuk, dodając: "Kochani! Nie możecie się już doczekać filmu "ANIA" ? Już nie długo, 7 października film trafi do kin. To będzie wzruszająca podróż po życiu Ani, jej przyjaciół i naszej rodziny. Serdecznie zapraszam".

Z opublikowanych informacji wynika, że w filmie pojawią się m.in.: Anna Dereszowska, Katarzyna Bujakiewicz, Szymon Bobrowski, Jan Englert, Paweł Małaszyński, Cezary Pazura, Andrzej Piaseczny, Piotr Szwedes, Paweł Wawrzecki i Michał Żebrowski. Nieco wcześniej do sieci trafiła również krótka zapowiedź filmu.

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Anna Przybylska | Oliwia Bieniuk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL