Reklama

Reklama

Eva Mendes i Ryan Gosling są już po ślubie? Aktorka potwierdza!

Ryan Gosling i Eva Mendes uchodzą za jedną z najbardziej tajemniczych par Hollywood. Do niedawna fani nie byli nawet pewni, czy aktorzy są już małżeństwem... W ostatnim czasie uważni obserwatorzy gwiazd wyłapali jednak kilka kwestii, które mają świadczyć o tym, że ulubieńcy widzów od dłuższego czasu nazywają się już mężem i żoną.

Eva Mendes i Ryan Gosling: Gwiazdorskie... małżeństwo?

Ryan Gosling i Eva Mendes robią wszystko, by media nie poznały szczegółów ich związku. Zagranicznym reporterom udało się jednak ustalić, że aktorzy poznali się w 2011 roku, kiedy to mieli okazję zagrać kochanków po przejściach w filmie "Drugie oblicze".

Z czasem kolorowej prasie pojawiało się coraz więcej zdjęć z ich wspólnych wyjazdów, kolacji i romantycznych spacerów. Paparazzi nie odpuszczali, a oni milczeli. Reporterzy nie mogli liczyć na żaden komentarz z ich strony.

W końcu stało się jasne, że aktorów połączyło coś więcej niż tylko zwykła przyjaźń. Gosling i Mendes pokazywali się razem na branżowych imprezach i odwiedzali się nawzajem w pracy. A kiedy Eva urodziła pierwsze dziecko - córkę Esmeraldę - media aż huczały od plotek. Uznano to za potwierdzenie dotychczasowych doniesień na temat związku gwiazd. 

Reklama

W 2016 roku amerykańskie tabloidy rozpisywały się na temat ślubu Goslinga i Mendes, który miał odbyć się w tajemnicy. W tej sprawie gwiazdy również nie zabrały głosu. Aż do teraz...

Jakiś czas temu fani Evy Mendes wytropili na Instagramie, że gwiazda ma tatuaż z napisem "de Gosling". Przyimek "de" w tradycji latynoamerykańskiej charakterystyczny jest dla zamężnych kobiet. Choć obserwatorzy gwiazdy dopytywali ją o znaczenie napisu i prosili o potwierdzenie, że oznacza on, że jest mężatką, aktorka nie odpowiedziała jednoznacznie. 

Swój stan cywilny potwierdziła natomiast w rozmowie z dziennikarzem z programu "Today", podczas której wyraziła wdzięczność za ciepłe przyjęcie w Australii, gdzie obecnie pracuje na planie nowego filmu.

"Wszyscy są tutaj bardzo gościnni, jest tu także mój mąż Ryan i razem spędzamy cudowny czas".

To właśnie podczas tego wywiadu po raz pierwszy nazwała Ryana Goslinga swoim mężem!

Zobacz również: 

Chris Hemsworth zawiesza karierę! Co dzieje się z aktorem?

"Avatar: Istota wody": James Cameron zdradził, ile kosztowała produkcja!

Quentin Tarantino: Pożegnanie z kinem. Co z ostatnim filmem reżysera? 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Eva Mendes | Ryan Gosling

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy