Reklama

Reklama

"Enola Holmes 2": Szalone przygody młodej detektyw na pierwszym zwiastunie!

Najnowsza przygoda Enoly Holmes będzie wymagała nie jednego, ale aż dwóch detektywów. W kontynuacji popularnego filmu Netflix w głównych rolach powrócą gwiazda „Stranger Things”, Millie Bobby Brown oraz niezrównani Henry Cavill i Helena Bonham Carter. Na ekranie partnerować będą im Louis Partridge, Adeel Akhtar, David Thewlis, Susan Wokoma i Sharon Duncan-Brewster. Zobaczcie zwiastun produkcji!

"Enola Holmes 2": O czym opowie film?

Enola Holmes podąża w ślady sławnego brata i zostaje prywatną detektyw. Jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem, a młoda Enola będzie musiała zmierzyć się z niechęcią potencjalnych klientów, humorami swojego brata oraz uciec przed stróżami prawa. No i oczywiście, udowodnić, że jest samodzielną detektyw godną swego nazwiska. Jednak próbując rozwiązać swoją pierwszą sprawę — odnaleźć zaginioną dziewczynę — trafia na trop niebezpiecznego spisku. Rozwiązanie tej zagadki będzie wymagać pomocy ze strony przyjaciół — w tym samego Sherlocka. "Shall we"?

Reklama

"Enola Holmes": Adaptacja popularnej serii powieści

"Enola Holmes" powstała na podstawie serii książek Nancy Springer "The Enola Holmes Mysteries", która opisuje przygody znacznie młodszej siostry Sherlocka i Mycrofta Holmesów - Enoli. Seria rozpoczęła się od tytułu "Enola Holmes. Sprawa zaginionego markiza" z 2006 roku i obejmowała sześć powieści, które skupiają się wokół tajemnic badanych przez Enolę.

"Enola Holmes 2": Millie Bobby Brown zgarnie rekordowe honorarium

Swego czasu magazyn "Variety" donosił, że zaledwie 18-letnia Millie Bobby Brown zgarnie za rolę w filmie rekordowe honorarium. Za rolę Enoli dostała bowiem 10 mln dolarów. Jest to w Hollywood niespotykane - według zagranicznych mediów młoda aktorka przeszła już do historii, ponieważ otrzymała najwyższą pensję z góry dla aktora/aktorki poniżej 20 roku życia.

Zobacz też:

"Chłopiec z niebios" szwedzkim kandydatem do Oscara. Aktorzy mówią po arabsku

"Blondynka": Ana de Armas jest zniesmaczona tym, że jej nagie zdjęcia będą krążyć w sieci

Wielkie hity na koniec września! Netflix, HBO Max i Canal+ z niespodziankami

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Enola Holmes 2 | Millie Bobby Brown | Netflix

Reklama

Reklama

Reklama