Reklama

Elizabeth Olsen: Nie wróci do roli Scarlet Witch? Aktorka skomentowała

Elizabeth Olsen zyskała wielu fanów dzięki roli Wandy Maximoff w filmach produkcji Marvela. Aktorka nie wie jednak, czy powróci w przyszłych odsłonach jako Scarlet Witch. Przyznała, że nie tęskni szczególnie za swoją bohaterką i skupia się na nowych wyzwaniach aktorskich.

Elizabeth Olsen: Fani Marvela ją pokochali

Elizabeth Olsen od 2015 roku wcielała się w postać Scarlet Witch w produkcjach Marvela. Jej postać zadebiutowała w filmie "Avengers: Czas Ultrona". Od tego czasu widzowie pokochali postać Wandy Maximoff i zapragnęli jak największej ilości jej wystąpień na ekranach.

Na przestrzeni lat aktorka zagrała jeszcze w czterech filmach Marvel Cinematic Universe: "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów", "Avengers: Wojna bez granic", "Avengers: Koniec gry" i "Doktor Strange w multiwersum obłędu".

Reklama

Otrzymała także własny serial o nazwie "WandaVision", który zadebiutował na platformie Disney+.

Elizabeth Olsen: Nie wróci do roli Wandy Maximoff?

Od zeszłorocznej premiery filmu "Doktor Strange w multiwersum obłędu" kwestia powrotu Olsen do przyszłych produkcji Marvela pozostaje niewiadomą. Aktorka wielokrotnie wyznawała, że jest już zmęczona ciągłym odgrywaniem roli Wandy. W wywiadzie dla "Variety" przyznała, że nie tęskni za rolą Scarlet Witch. 

Aktorka nie wie, czy powróci jeszcze do roli Wandy. Jak wyznała, gdyby jej przygoda z Marvelem zakończyła się teraz, byłaby zadowolona. 

Zobacz też:

Sean Penn związał się z Ukrainką. Kim jest jego wybranka?

Emily Blunt nie chce, aby jej córki były aktorkami. Sama też robi sobie przerwę od pracy

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Elizabeth Olsen
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama