Reklama

"Deadpool 3": Znamy najważniejszych twórców produkcji!

Scenarzyści Rhett Reese i Paul Wernick wracają do serii "Deadpool" po pracy nad dwoma pierwszymi częściami filmu. Kto stanie za kamerą?

Trzecia część filmu "Deadpool" ma już reżysera. "The Hollywood Reporter" donosi, że produkcję stworzy Shawn Levy. Reżyser ten w ostatnich latach współpracował już z Ryanem Reynoldsem, odtwórcą tytułowej roli Deadpoola. 

Ostatnio ukazał się ich wspólny film "Free Guy", a w piątek 11 marca Netflix udostępnił najnowsze dzieło tego duetu pt. "Projekt Adam". Aktor powitał nowego reżysera, informując, że "Deadpool 3" będzie trzecim filmem jego "trylogii Shawna Levy'ego".

Reklama

"Deadpool 3": Twórcy

Reżyserem pierwszej części filmu "Deadpool" był David Leitch. Drugą odsłonę produkcji stworzył Tim Miller. Choć do trzeciej części ponownie wybrano nowego reżysera, to duet odpowiedzialny za scenariusz pozostaje stały. Scenarzystami będą bowiem kolejny raz Paul Wernick i Rhett Reese.

"Deadpool 3" został niedawno oficjalnie ogłoszony przez Disney'a. Poinformowano także, że produkcja dołączy do Kinowego Uniwersum Marvela. Wybór właśnie tego reżysera nie jest zaskakujący, zwłaszcza ze względu na fakt, że "Free Guy" bogato czerpał z projektów Marvela. 

Data premiery nie została jeszcze ujawniona. 

Zobacz również:

"Diuna": Powstanie trzecia część?

Alec Baldwin składa pozew! Chce uniknąć odpowiedzialności za wypadek na planie "Rust"

Kazachski reżyser potępił wojnę. Wcześniej robił karierę w Rosji

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Deadpool | marvel | Ryan Reynolds | Deadpool 3

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy