Reklama

Reklama

"Dawid i Elfy": Polski film familijny na Netfliksie

6 grudnia w ofercie Netfliksa zadebiutuje świąteczny film familijny "Dawid i Elfy". W obsadzie produkcji znaleźli się Cyprian Grabowski, Jakub Zając i Cezary Żak.

Cyprian Grabowski i Jakub Zając na plakacie filmu "Dawid i Elfy"

"Dawid i Elfy" to polski film familijny, którego reżyserem jest Michał Rogalski, a autorami scenariusza Mateusz Kuczewski oraz Marcin Baczyński. 

W roli tytułowego Dawida zobaczymy Cypriana Grabowskiego, Elfa Alberta gra Jakub Zając, a św. Mikołaja - Cezary Żak. W filmie wystąpili również m.in.: Anna Smołowik, Michał Czernecki, Monika Krzywkowska i Piotr Rogucki.

Reklama

"Dawid i Elfy": O czym opowiada film?

Skąd w krainie świętego Mikołaja bierze się magiczna moc? Elf Albert wierzy, że daje ją miłość ludzi, która bierze się z wdzięczności za prezenty. Albert nie rozumie, po co potrzebny jest święty Mikołaj, z którym kryje się w niewidzialnych saniach. Czy nie lepiej pojechać do ludzi oraz pełnymi garściami korzystać z ich miłości? Albert chce sprawdzić czy ma rację i ucieka z krainy świętego Mikołaja. Okazuje się jednak, że na Ziemi nikt go nie kocha, nikt nie potrzebuje jego magii, ani prezentów. Magiczna moc Alberta zaczyna słabnąć.

Na szczęście spotyka 11-letniego Dawida, który wierzy w magię świąt i sam bezskutecznie szuka jej w wielkim mieście. Dawid obdarza Alberta szczerą miłością. Dla przyjaciela gotów jest zrobić wszystko. Mimo to Albert wciąż traci moc. Wygląda na to, że miłość człowieka jej nie zwiększa. Skąd w takim razie ją wziąć? Jeśli Albert i Dawid nie znajdą odpowiedzi, elfowi grozi najgorsze.

"Dawid i Elfy" oglądać będzie można od 6 grudnia na Netfliksie.

Zobacz również: 

"Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni": Powrót mafii, wesele oraz gość specjalny 

"Kabaret na żywo. Młodzi i moralni: Dominika Gwint jako kucharka prezydenta

"Kabaret na żywo". Młodzi i Moralni": Zaskakujące skecze i Kabaret Nowaki jako gość specjalny

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dawid i elfy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje