Reklama

"Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni": Powrót Mafii, Wesele oraz Kabaret Paranienormalni jako gość specjalny

W najbliższą niedzielę o godzinie 20.05 zapraszamy na szósty odcinek show "Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni"! Tym razem gościem specjalnym będzie Kabaret Paranienormalni!

W najbliższą niedzielę o godzinie 20.05 zapraszamy na szósty odcinek show "Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni"! Tym razem gościem specjalnym będzie Kabaret Paranienormalni!
Kolejny odcinek "Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni" obejrzymy już w najbliższą niedzielę /Polsat

W nadchodzącym, szóstym już odcinku show "Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni" możemy spodziewać się samych hitów! Przed nami premierowe skecze i genialne wystąpienie gościa odcinka - Paranienormalnych. W skeczu "Unikaj kłótni" przeniesiemy się do domu typowej polskiej rodziny. Dowiemy się, jak prowadzić miłą konwersację, aby nie doprowadzić do wybuchu... i osiągnąć swoje cele!

Gospodarze programu, czyli Kabaret Młodych Panów oraz Kabaret Moralnego Niepokoju, powrócą z fantastycznym skeczem "Mafia". Po raz drugi śląski zachód i mazowiecki wschód połączą siły! Tym razem wspólnie zaplanują napad na bank... Jak zakończy się ta próba? Czy wszystko pójdzie po ich myśli? Tego dowiemy się już w tę niedzielę w Telewizji Polsat.

Gag "Wesele", w którym zobaczymy Kabaret Młodych Panów w towarzystwie pięknych Pań - Ewy Błachnio, Marty Podobas, Agaty Wątróbskiej i Olgi Łasak, to satyra na polskie społeczeństwo. Co wyniknie z sytuacji, kiedy cztery zupełnie obce sobie pary zasiadają przy jednym stole? Na pewno wiele niespodziewanych zwrotów akcji.

Reklama

Gość kabaretowy odcinka Paranienormalni - czyli powrót dziadka Maździocha w wielkim stylu! W skeczu "Garnki" dowiemy się, co w życiu jest najważniejsze, i jak żyć!

Oczywiście nie zabraknie stałych punktów programu: Restauracja, Fakty Autentyczne, Z Andrzejem na nartach czy Pod willą.

Za oprawę muzyczną każdego odcinka odpowiada niezastąpiony zespół Enej.

Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni na antenie Telewizji Polsat w niedzielę, 17 października, o godzinie 20:05


INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy