Reklama

Reklama

"Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni": Zaskakujące skecze i Kabaret Nowaki jako gość specjalny

Już w tę niedzielę, o godzinie 20:05, zapraszamy na piąty odcinek show "Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni"! Tym razem gościem specjalnym będzie Kabaret Nowaki!

Już w tę niedzielę, o godzinie 20:05, zapraszamy na piąty odcinek show "Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni"! Tym razem gościem specjalnym będzie Kabaret Nowaki!
Nowy odcinek show "Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni" już w najbliższą niedzielę /Polsat

Gospodarze i ich kabaretowi goście nie zwalniają tempa! Przygotujcie się na solidną porcję premierowych skeczy, które rozbawią was do łez! W nadchodzącym odcinku show Kabaret Młodych Panów wystąpi w arcyśmiesznym skeczu "Restauracja - Zaręczyny". Miłość, namiętność, afery, śmiech, płacz, śluby, chrzciny, wesela, stypy i wszystko z pełnymi ustami. Jak mówią kardiochirurdzy - przez żołądek do serca! Czy w uwielbianej już przez widzów restauracji uda się zaaranżować zaręczyny? Ten skecz to kwintesencja eskalacji serii pomyłek z zaskakującym zakończeniem.

Reklama

Format Fakty autentyczne na stałe już zadomowił się w programie. Tym razem, oprócz porządnej dawki newsów, widzowie będą mieli okazję obejrzeć wywiad z... najnowszym Bondem, agentem 007! Natomiast w skeczu "Z Andrzejem na Nartach" głowę państwa odwiedzi delegacja z Trynidad i Tobago - jak zakończy się to spotkanie? Czy nasze stosunki dyplomatyczne zostaną uciśnione?

Z kolei Adriana Borek z Kabaretu Nowaki zaskoczy w roli Michaliny Wisłockiej i w rozmowie z Robertem Górskim sprawdzi, czy Polacy oby na pewno nauczyli się swobodnie rozmawiać o seksie.

Goście kabaretowi odcinka czyli Kabaret Nowaki, wystąpi w arcyśmiesznym skeczu "Rodzina oszczędna". Czy skrajna oszczędność nie jest już przypadkiem dysfunkcyjna? Tego dowiemy się w najbliższą niedzielę!

Za oprawę muzyczną każdego odcinka odpowiada niezastąpiony zespół Enej.

 "Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni" na antenie Telewizji Polsat, w niedzielę, 10 października,  o godzinie 20:05!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL