Reklama

Daniel Radcliffe uciął plotki na temat tego, czy zagra Wolverine’a

Gwiazdor „Harry’ego Pottera” od dłuższego czasu wymieniany jest jako jeden z faworytów do roli Wolverine’a. W najnowszym wywiadzie Radcliffe wyznał, że sam podsycał plotki na ten temat, gdy nudziły go zadawane przez dziennikarzy pytania. Zapewnił jednak, że nie miał i nie ma w planach zastąpienia Hugh Jackmana. „Nigdy nie było w tych pogłoskach choćby śladu prawdy” – stwierdził.

Kilka tygodni temu Hugh Jackman ogłosił ku uciesze fanów, że powróci jako Wolverine w nadchodzącej trzeciej części "Deadpoola". Zanim gwiazdor "Labiryntu" zgodził się ponownie wcielić w kultowego komiksowego superbohatera, którego grał od 2000 roku, oficjalnie zrezygnował z roli i zarzekał się, że zamyka ten rozdział w karierze. Nie powinno zatem dziwić, że wkrótce potem zaczęto spekulować, kto mógłby go zastąpić. W czołówce faworytów od dawna znajdował się Daniel Radcliffe. Do krążących na ten temat plotek odniósł się wreszcie sam zainteresowany. W rozmowie z magazynem "GQ" stwierdził kategorycznie, że przejęcie pałeczki po Jackamanie nie wchodzi w grę.

Reklama

Daniel Radcliffe: Za plotki ponosi winę... on sam

Aktor zdradził przy tym, że winę za szerzenie wspomnianej plotki częściowo ponosi on sam.

Gwiazdor "Harry’ego Pottera", który w ciągu ostatnich lat poświęcił się graniu głównie w niezależnych produkcjach, zaznaczył, że nie chce po raz kolejny zostać obsadzony w wysokobudżetowej filmowej serii. "Po prostu nie interesują mnie projekty, z którymi musiałbym być związany przez długi czas, bo nie wiem, czy byłbym w stanie kochać tę pracę tak samo przez wiele lat" - wyjaśnił.

W jednym z poprzednich wywiadów Radcliffe przyznał, że głównym powodem typowania go do roli Wolverina jest prawdopodobnie jego wzrost.

Daniel Radcliffe: Zagra w nowym filmie

Trzecia część "Deadpoola", w której do swojej kultowej roli powróci Hugh Jackman, trafi na ekrany kin w 2024 roku. A już 4 listopada w serwisie streamingowym The Roku Channel pojawi się nowy film z udziałem Radcliffe’a - komedia biograficzna "Weird: The Al Yankovic Story".

Zobacz też:

Henry Cavill: Aktor zagra główną rolę w filmie wojennym Guya Ritchiego

Piękna i bestia. Historia miłości Aleksandry Popławskiej i Marka Kality

James Gray nakręci film o młodych latach Johna Fitzgeralda Kennedy'ego

PAP life
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama