Reklama

Reklama

"Czarny piątek": Odwołana premiera filmu z Jasiem Kapelą

Zaplanowana na czwartek internetowa premiera horroru "Czarny piątek" według scenariusza Jasia Kapeli została odwołana. Firma X-kom, która chciała nim promować Black Friday, zrezygnowała z emisji, tłumacząc to "błędnym wyborem jednego z uczestników projektu".

Jaś Kapela był scenarzystą "Czarnego piątku", zagrał też jedną z ról

Horror "Czarny piątek" opowiada historię kilku influencerów, którzy postanawiają wybrać się na wspólny wyjazd za miasto. Na miejscu okazuje się, że muszą mierzyć się z nieoczekiwanymi skutkami globalnego ocieplenia. Sprzęty elektroniczne oszalały.

Główne role w filmie zagrali znani ze świata nowych technologii influencerzy: Kinga Kujawska, Żaneta "Shiianah" Łojas, Piotr "Ziemniak" Latała oraz Karol "Hutson" Hutny. Jaś Kapela, który napisał scenariusz filmu, wcielił się w demonicznego recepcjonistę kurortu, do którego trafiają bohaterzy horroru.

Reklama

Film "Czarny piątek" miał zostać premierowo wyemitowany w czwartek na kanale YouTube x-komu, jednak jego premiera została odwołana.

Odwołana premiera filmu "Czarny piątek"

"Zaplanowana na czwartkową noc premiera filmu 'Czarny piątek' została odwołana. Powodem tej decyzji jest błędny wybór, przez nas, jednego z uczestników projektu. Decyzja o zaangażowaniu Jasia Kapeli była nieprzemyślana i niepoparta wystarczającą analizą. Działania i idee, które prezentuje Jaś Kapela, są sprzeczne z wartościami naszej firmy i stanowczo się od nich odcinamy. Obiecujemy, że wprowadzimy zmiany, które uniemożliwią wystąpienie podobnej sytuacji w przyszłości. Bierzemy odpowiedzialność za nasz błąd. Przepraszamy" - podano w komunikacie firmy X-kom.

"Mój horror okazał się tak strasznie antykapitalistyczny, że aż zakazany" - skomentował zamieszanie Jaś Kapela.

Decyzja o odwołaniu premiery filmu może mieć związek ze środowym wpisem Kapeli na Twitterze.

"ej, ja też obrażam Straż Graniczną prawie codziennie i nikt mnie nie zwalnia" - napisał publicysta, nawiązując do głośnej sprawy Barbary Kurdej-Szatan.

Czytaj również:

Znana aktorka nieuleczalnie chora

Piękna ona, piękny on. To był romans wszech czasów

Najsłynniejsza kradzież w historii polskiego kina

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jaś Kapela

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje