Reklama

Reklama

"Constantine": Keanu Reeves w drugiej części filmu!

"Constantine" to film akcji, który swoją premierę miał w 2005 roku i do dziś uznawany jest za wielki hit. Produkcja wciąż ma ogromne grono fanów, których z pewnością ucieszy informacja, że już wkrótce ruszą prace nad drugą częścią filmu. Na ekranie ponownie w tytułowej roli zobaczymy Keanu Reeves'a.

"Constantine" 2: Szczegóły dotyczące produkcji

Pogłoski o tym, że filmowy hit sprzed lat powróci w nowej odsłonie pojawiły się już w 2020 roku. Teraz, po dwóch latach, oficjalnie potwierdzono informację o tym, że ekipa produkcji z 2005 roku już wkrótce ruszy z przygotowaniami drugiej części. 

W roli Constantine'a ponownie zobaczymy Keanu Reeves'a, za kamerą, tak jak poprzednim razem, stanie Francis Lawrence. Scenariusz napisze Akiva Goldsman, który będzie także producentem, wraz z J.J. Abramsem i Hannah Minghellą. 

Póki co nie wiadomo nic na temat fabuły filmu "Constantine" 2. Nieznana jest także data premiery kolejnej części.

Reklama

"Constantine": Fabuła filmowego hitu

Thriller science-fiction oparty na komiksie "Hellblazer". John Constantine wrócił z piekła. Urodził się z niechcianym darem, potrafi z łatwością rozpoznawać potomstwo aniołów i demonów, kroczące po ziemi w osłonie ludzkiego ciała. Niesamowite, kryształowo wyraźne wizje pchnęły Constantina (KEANU REEVES) ku samobójstwu. Niestety, próba się nie udała. Odratowany wbrew swej woli ponownie znajduje się w świecie żywych. Na zawsze naznaczony jest już piętnem samobójcy, przemierza ziemskie granice pomiędzy piekłem a niebem, mając próżną nadzieję, że uda mu się uzyskać zbawienie, odsyłając diabelski pomiot tam, skąd przybywa - z powrotem w ochtłań.

Zobacz również: 

Timothée Chalamet: Pierwszy mężczyzna na okładce magazynu "Vogue"

George Clooney otworzył w Los Angeles liceum o profilu telewizyjno-filmowym

Baz Luhrmann: Jego każdy film jest wielkim sukcesem. Na drodze po kolejnego Oscara 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Constantine | Keanu Reeves

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL