Reklama

Reklama

Catherine Zeta-Jones: Gwiazda przeżywa kryzys?

Catherine Zeta-Jones jeszcze do niedawna uznawana była za jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek na świecie. Od jakiegoś czasu, jak donoszą zagraniczne media, zmaga się z kryzysem. Co takiego dzieje się z hollywoodzką gwiazdą?

Catherine Zeta-Jones: Plotki o kryzysie

Catherine Zeta-Jones to utalentowana, brytyjska aktorka. Za swoją grę zdobyła wiele prestiżowych nagród, choć nierzadko oceniana była jedynie ze względu na atrakcyjny wygląd. Od wielu lat nie jest o niej raczej głośno - gwiazda unika bowiem medialnej wrzawy, a swój czas poświęca mężowi i dzieciom. Z tego względu też podupadła jej kariera.

Ostatnio w magazynie "Woman's Day" pojawiły się niepokojące informacje na temat aktorki. Według informatora wspomnianego źródła, aktorka była widziana w jednym z londyńskich parków. Miała wyglądać na niezwykle zestresowaną, paliła papierosy. Gwiazda od dłuższego czasu przechodzi poważny kryzys, związany głównie z pracą zawodową i książką, którą planuje napisać - donosi informator magazynu. 

Reklama

Zeta-Jones nie może się również pogodzić z tym, że jej kariera mocno wyhamowała, podczas gdy jej mąż, Michael Douglas, wciąż może liczyć na bardzo ciekawe propozycje. 

"Martwi się, że jej największy hit był prawie 20 lat temu, kiedy zdobyła Oscara za 'Chicago'" - dodał informator.

Catherine Zeta-Jones: Kariera

Catherine Zeta-Jones urodziła się w Swansea, w Walii. Imiona otrzymała po babciach. Ze strony matki - Catherine, zaś ze strony ojca - Zeta. Była nieprzeciętnie aktywnym dzieckiem, dlatego rodzice posłali ją do szkoły tańca już w wieku 4 lat. Catherine od zawsze jednak marzyła o karierze aktorskiej.

Jako dziecko zagrała w kilku musicalach na deskach londyńskiego West Endu. Potem w angielskiej stolicy zaczęła studia. W 1987 roku otrzymała pierwszą główną rolę w musicalu "42nd Street".

Kinowy debiut Catherine Zerta-Jones zaliczyła w "Baśniach tysiąca i jednej nocy" wyreżyserowanych przez Phillippe'a de Brokę, w których wcieliła się w Szeherezadę. Film nie został jednak zbyt ciepło przyjęty. W pamięci krytyków utrwaliły się tylko namiętne sceny erotyczne.

Aktorka próbowała następnie swoich sił w filmach i serialach, ale żaden z nich nie odniósł większego sukcesu. W poszukiwaniu najlepszego kierunku dla swojej kariery Brytyjka przeniosła się do Los Angeles.

Pod koniec lat 90. XX wieku Zeta-Jones zaczęła pojawiać się w kolejnych filmach z hollywoodzkiej czołówki. Nie wszystkie jednak były dobrze przyjmowane przez publiczność i krytykę. Za występy w "Nawiedzonym" i "Osaczonych" (oba z 1999) Brytyjka otrzymała nominację do Złotej Maliny. Mimo tego jej pozycja była już wtedy dość stabilna. Potwierdziła ją znakomitym popisem aktorskim w filmie "Traffic" (2000) Stevena Soderbergha czy drugoplanową rolą w "Chicago" (2002) Roba Marshalla.

Zobacz również:

Weekend w kinie: Skandale, kontrowersje i słynny polski ksiądz

Margot Robbie: Najbardziej upokarzający moment życia

"Zabójcza broń 5": Mel Gibson atakuje Warner Bros. Discovery 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Catherine Zeta-Jones

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL