Reklama

Brad Pitt i Leonardo DiCaprio: Mogą na siebie liczyć

Genialni aktorzy. Bajecznie bogaci i sławni. – Podobne życiowe doświadczenia sprawiły, że sobie zaufaliśmy – mówią Brad Pitt i Leonardo DiCaprio. – A dzisiaj znamy się jak łyse konie – dodają z przymrużeniem oka. Właśnie po raz pierwszy zagrali razem w filmie. To "Pewnego razu... w Hollywood" Quentina Tarantino.

Brad Pitt i Leonardo DiCaprio na festiwalu w Cannes (2019)

55-letni Brad Pitt wyznał, że z nikim się tak dobrze nie rozumie, jak z Lennym. To jedno z przezwisk DiCaprio. 44-letni Leonardo DiCaprio powiedział, że choć jest jedynakiem, czuje się tak, jakby w Bradzie miał starszego brata.

Reklama

Pół żartem mówią o sobie: złoci chłopcy. I dodają: - Chodzi o kolor włosów!

Obaj słyną z poczucia humoru i dystansu do samych siebie. A że znają się od lat, w filmie Quentina Tarantino "Pewnego razu... w Hollywood" bez problemu wczuli się w role najlepszych kumpli: Ricka i Cliffa. Fani zastanawiają się, dlaczego ich pierwsze spotkanie na planie zdjęciowym nastąpiło tak późno. Oni uważają, że doszło do niego w najlepszym momencie.

- To było jak wspólny wypad do knajpy. Zaczęliśmy kręcić. Po sekundzie ogarnęło nas błogie uczucie, że w pracy, tak jak w życiu, znakomicie się rozumiemy - wyznał Brad. - Nie było mowy o rywalizacji ani dąsach. Mieliśmy świetną zabawę, która bez prywatnej zażyłości nie byłaby możliwa - powiedział Leo.

Jesteście ciekawi, kiedy się ich przyjaźń zaczęła? Już wyjaśniamy.

Droga do gwiazd

Leonardo Wilhelm DiCaprio przyszedł na świat 11 listopada 1974 roku pod znakiem Skorpiona. William Bradley Pitt urodził się 18 grudnia 1963 roku jako Strzelec. Ten pierwszy jest jedynakiem z artystyczno-hipisowskiej rodziny z Los Angeles. Ten drugi, najstarszym z trojga rodzeństwa w domu praktycznej pani psycholog i kierownika firmy spedycyjnej z miasteczka Shawnee w Oklahomie.

Leo marzył o podróżach dookoła świata, Brad chciał studiować dziennikarstwo z elementami zarządzania. Początkowo nic nie wskazywało na to, że staną się ikonami kina, a ich ścieżki się skrzyżują.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Brad Pitt | Leonardo DiCaprio

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje