Reklama

Reklama

"Boscy": Penélope Cruz i Antonio Banderas. Czego o nich nie wiecie?

Penélope Cruz i Antonio Banderas znów ramię w ramię na dużym ekranie! Tym razem w błyskotliwej i ostrej jak brzytwa komedii "Boscy" o świecie filmu i wszystkich grzeszkach show-biznesu. A czego nie wiecie o ich życiu prywatnym?

Penélope Cruz: Czego o niej nie wiecie?

W czasie kręcenia filmu "Piraci z Karaibów: na nieznanych wodach" była w ciąży, a body dublerką aktorki była jej siostra Monica Cruz.

Od 2001 roku, kiedy poznała Salmę Hayek na planie jednego z filmów, bardzo się zaprzyjaźniły. Pielęgnują tę relację do dzisiaj.

W 2017 roku aktorka wystąpiła w reklamie polskiego piwa. Spot cieszył się ogromną popularnością ze względu na udział pięknej gwiazdy, której partnerował Jan Wieczorkowski.

Niewiele brakowało, aby zagrała Alex w "Aniołkach Charliego", ale ostatecznie tę kreację powierzono Lucy Liu.

Penélope Cruz uważana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet świata i często zwycięża w rankingach magazynów prasowych i telewizji.

Reklama

Antonio Banderas nie chciał zostać aktorem

Gdy Antonio Banderas był dzieckiem, swoją przyszłość wiązał ze sportem, chciał zostać znanym piłkarzem. W wieku 14 lat doznał poważnej kontuzji, która pokrzyżowała jego plany.

Przed rozpoczęciem kariery aktorskiej pracował jako kelner, pracownik kina, model, a także sprzedawca w sklepie.

Ma rękę do ról wybitnych malarzy. Był obsadzany jako Salvador Dali oraz Pablo Picasso.

Były brany pod uwagę do roli Maximusa w filmie "Gladiator". Angaż ostatecznie otrzymał Russell Crowe.

Dubbingował postać Kota w oryginalnej wersji dźwiękowej filmów z serii "Shrek".

"Boscy" w kinach

Ekscentryczny milioner postanawia stworzyć film, dzięki któremu zapisze się w historii. Aby tego dokonać, sięga po najlepszych z najlepszych. Na fotelu reżysera zasiada więc równie słynna co kontrowersyjna Lola Cuevas (Penélope Cruz), która do głównych ról w filmie angażuje prawdziwe legendy w swoim fachu. Jej wybór pada na hollywoodzkiego amanta Félixa Rivero (Antonio Banderas) oraz ikonę teatru Ivána Torresa (Oscar Martínez). 

Problem w tym, że obaj panowie, choć w swoich kategoriach osiągnęli i zdobyli już wszystko, cierpią na przerost ego i delikatnie mówiąc, nieszczególnie za sobą przepadają. Żeby sprostać zaskakującym pomysłom Loli, aktorzy z najwyższej półki będą musieli znaleźć jednak wspólny język i zmierzyć się z dziedzictwem własnych karier. Pytanie tylko, kto z nich pozostanie na placu boju, kiedy po raz pierwszy wybrzmi słynne: "Kamera i... akcja!"?

Zobacz też:

"Boscy": Antonio Banderas i Penélope Cruz to duet idealny?

"Boscy": Wszystkie grzeszki show-biznesu

"Top Gun: Maverick" wywołał euforię wśród Tajwańczyków

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Boscy (film) | Penelope Cruz | Antonio Banderas

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL