Reklama

"Boscy": Wszystkie grzeszki show-biznesu

Oni rządzą show-biznesem, a ona rządzi nimi! Jest już zwiastun kobiecej komedii o męskiej rywalizacji. Film "Boscy" z Penélope Cruz i Antonio Banderasem w kinach od 13 maja!

Oni rządzą show-biznesem, a ona rządzi nimi! Jest już zwiastun kobiecej komedii o męskiej rywalizacji.  Film "Boscy" z Penélope Cruz i Antonio Banderasem w kinach od 13 maja!
Antonio Banderas i Penélope Cruz w scenie z filmu "Boscy" /materiały prasowe

Penélope Cruz i Antonio Banderas, ponownie razem na dużym ekranie! Aktorzy, którzy wystąpili już wspólnie w obrazach Pedro Almodóvara - "Przelotni kochankowie" oraz "Ból i blask", tym razem grają główne role w błyskotliwej i ostrej jak brzytwa komedii o świecie filmu i wszystkich grzeszkach show-biznesu.

Reklama

Obraz "Boscy" znalazł się w Konkursie Głównym 78. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji i z miejsca przyciągnął uwagę dystrybutorów z całego globu.

Autorami scenariusza i reżyseriami filmu są: Mariano Cohn i Gastón Duprat ("Honorowy obywatel", "Moje arcydzieło", "Sąsiad").

"Boscy": Fabuła, zdjęcia, zwiastun

Ekscentryczny milioner postanawia stworzyć film, dzięki któremu zapisze się w historii. Aby tego dokonać, sięga po najlepszych z najlepszych. Na fotelu reżysera zasiada więc równie słynna co kontrowersyjna Lola Cuevas (Penélope Cruz), która do głównych ról w filmie angażuje prawdziwe legendy w swoim fachu. Jej wybór pada na hollywoodzkiego amanta Félixa Rivero (Antonio Banderas) oraz ikonę teatru Ivána Torresa (Oscar Martínez).

Problem w tym, że obaj panowie, choć w swoich kategoriach osiągnęli i zdobyli już wszystko, cierpią na przerost ego i delikatnie mówiąc, nieszczególnie za sobą przepadają. Żeby sprostać zaskakującym pomysłom Loli, aktorzy z najwyższej półki będą musieli znaleźć jednak wspólny język i zmierzyć się z dziedzictwem własnych karier. Pytanie tylko, kto z nich pozostanie na placu boju, kiedy po raz pierwszy wybrzmi słynne: "Kamera i... akcja!"?

Zobacz również:

Seksbomba lat 90. otarła się o śmierć. "Straciłam wszystko, co miałam"

Straci rosyjski paszport? To nie pierwszy skandal z udziałem znanego aktora!

Dla jego matki to był szok. "Mamy problem, bo Michał bierze narkotyki"

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Boscy (film)
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy