Reklama

Reklama

Borys Szyc wystąpi w filmie z 17-letnią córką Sonią! "Jestem w szoku"

"Zaczęliśmy wspólnie przygodę życia, grając razem w filmie, co jest dla mnie na równi wzruszające i abstrakcyjne" - Borys Szyc pochwalił się na Instagramie, że w filmie "Ryfka" pojawi się na ekranie z 17-letnią córką Sonią.

"Zaczęliśmy wspólnie przygodę życia, grając razem w filmie, co jest dla mnie na równi wzruszające i abstrakcyjne"  - Borys Szyc pochwalił się na Instagramie, że w filmie "Ryfka" pojawi się na ekranie z 17-letnią córką Sonią.
Borys Szyc z córką na planie filmu "Ryfka" /Instagram Borysa Szyca /materiały prasowe

Razem ze swoją córką - Sonią - Szyc pracuje nad filmem "Ryfka" w reżyserii Kuby Michalczuka. Aktor przyznał, że wspólne zdjęcia z 17-letnią pociechą są dla niego wyjątkowym przeżyciem. Na swoim instagramowym profilu opublikował wspólny kadr z planu zdjęciowego. Przy okazji podzielił się z fanami przemyśleniami na ten temat.

Borys Szyc z córką Sonią w filmie "Ryfka"

Borys Szyc z córką Sonią w filmie "Ryfka""Dziś stanąłem z moją córką przed kamerą. Pierwszy raz była na planie kiedy kręciłem 'Oficera'. Później wielokrotnie mnie odwiedzała, bawiąc się w przyczepie lub biegając po planie. Ale nigdy nie chciała być aktorką. Tak przynajmniej mówiła....dziś zaczęliśmy wspólnie przygodę życia, grając razem w filmie, co jest dla mnie na równi wzruszające i abstrakcyjne. Jest spokojna, uważna, skromna i totalnie przygotowana. A ja jestem w szoku i rozpływam się w ojcowskiej dumie. I zadumie nad mijającym czasem. Film nazywa się RYFKA. Reżyseruje Kuba Michalczuk a zdjęcia robi Maciek Ryter. Produkcja Serce. Trzymajcie kciuki" - napisał Szyc.

Reklama


Córka Borysa Szyca już wkrótce będzie dorosła i zdecyduje, czym zająć się w życiu. Wiele osób wróży jej medialną karierę. I wszystko wskazuje na to, że artystyczny talent odziedziczyła po ojcu. Jak na razie pokazała, że jej pasją jest muzyka. 17-latka co jakiś czas publikuje w mediach społecznościowych swoje covery, na których nastolatka prezentuje swoje wokalne i instrumentalne zdolności. W działalności artystycznej może liczyć na wsparcie dumnego taty.

Zobacz też:

Ten film wywołał w Polsce skandal. Teraz okazuje się, że to nie koniec

Erotyczne sceny i śmiałe sesje? Tak zaczynała polska gwiazda

Był u szczytu sławy, gdy zniknął. Kariera zniszczona przez seks

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Borys Szyc | Sonia Szyc | Ryfka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama