Reklama

Ben Affleck i Ana de Armas: Pierwsze wspólne święta

Ben Affleck i Ana de Armas spędzili razem pierwsze Święto Dziękczynienia. Jak informuje magazyn "People", para jest szczęśliwa i wspólnie spędzony czas dodatkowo wzmocnił ich uczucie.

Ben Affleck i Ana de Armas są razem od marca

Ben Affleck i Ana de Armas wrócili do Los Angeles z Nowego Orleanu, aby spotkać się w święta z dziećmi Afflecka. I właśnie dlatego te święta były wyjątkowe, bo nie dość, że pierwsze razem, to jeszcze spędzone w towarzystwie dzieci gwiazdora.

Reklama

Zakochani byli w Nowym Orleanie z powodów zawodowych. Kręcili powtórki do nadchodzącego thrillera "Dark Water", na planie którego zresztą się poznali.

Po zakończeniu prac na planie, powrócili do Los Angeles, aby móc spędzić świąteczny czas z córkami aktora. Affleck, który ma dwie córki: Violet (14 lat) i Seraphinę (11 lat), a także 8-letniego syna Samuela z byłą żoną Jennifer Garner, gościł dzieci w swoim domu na święta. Tak przynajmniej informuje źródło, na które powołuje się magazyn "People".

Wiele wskazuje na to, że zły czas w życiu aktora już za nim. Ben Affleck spotyka się z młodą aktorką od marca, kiedy to zostali pierwszy raz zobaczeni razem podczas wspólnej podróży na Kubę, skąd pochodzi Ana de Amas. Następną podróżą był romantyczny wyjazd na Kostarykę. W sierpniu para zamieszkała wspólnie w rezydencji aktora.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ben Affleck | Ana de Armas

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje