Reklama

Reklama

"Barbie": Greta Gerwig o filmie: "To może zakończyć moją karierę"

Greta Gerwig w najnowszym wywiadzie opowiedziała o tym, jakie emocje towarzyszyły jej podczas realizacji filmu o słynnej lalce. Reżyserka nie ukrywa, że momentami nie było jej łatwo. Często zastanawiała się, czy produkcja nie zniszczy jej kariery...

"Barbie": Greta Gerwig w szczerym wyznaniu

Greta Gerwig niedawno była gościem Duy Lipy w podcaście "At Your Service". To właśnie w rozmowie ze słynną piosenkarką, reżyserka otworzyła się na temat pracy na planie filmu "Barbie". Gerwig nie ukrywała, że od dłuższego czasu towarzyszy jej cały wachlarz emocji. 

"To było ekscytujące dlatego, że było równocześnie przerażające. Dostawałam zawrotów głowy, zaczynając pisać. Gdzie w ogóle zaczynasz? Jaka historia ma to być? Czułam, że ten strach jest bardzo interesujący. Kiedy się czegoś boisz, zazwyczaj jest to źródło najlepszego materiału. Kiedy myślisz sobie "to może zakończyć moją karierę", trzeba powiedzieć "powinnam to zrobić" - opowiadała. 

Reklama

"Barbie": Zaskoczy wszystkich?

Barbie to najbardziej popularna lalka na świecie, nic więc dziwnego, że doczeka się filmu pełnometrażowego. W tytułowej roli w tej produkcji wystąpi Margot Robbie. Według zapowiedzi aktorki, efekt finalny zaskoczy widzów, którzy spodziewają się zupełnie czegoś innego, niż pokazane zostanie w filmie. Gwieździe partnerować będzie Ryan Gosling. 

Mają o to zadbać scenarzyści Noah Baumbach ("Historia małżeńska") i Greta Gerwig ("Małe kobietki"). Gerwig będzie również reżyserować film "Barbie". "Barbie jest taką zabawką, która kojarzy się widzom jednoznacznie. Myślą sobie, że no tak, Margot Robbie zagra tę idealną lalkę. O czymkolwiek byście nie myśleli, zamierzamy pokazać wam coś zupełnie innego. Film, o którym nie mieliście pojęcia, że chcecie go zobaczyć" - tłumaczą twórcy w wywiadzie dla portalu "The Hollywood Reporter".

Premiera filmu zaplanowana jest na 21 lipca 2023 roku.

Zobacz także:

Kristen Bell opowiada córkom o swoich doświadczeniach z narkotykami

Caleb Landry Jones: Kim jest gwiazdor filmu "Nitram"?

Irene Cara nie żyje. Laureatka Oscara miała 63 lata 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Greta Gerwig | Barbie (film)

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy