Reklama

"Barbarella": Jane Fonda niepokoi się o remake filmowego hitu. Chodzi o... feminizm

Jane Fonda przed laty wystąpiła w filmie "Barbarella" i zachwyciła widzów. Obecnie powstaje remake tej produkcji z Sydney Sweeney w roli głównej. Hollywoodzka gwiazda ma jednak wątpliwości co do nowej wersji hitowego filmu. O co dokładnie chodzi?

Jane Fonda o nowej "Barbarelli"

W wywiadzie dla magazynu "The Hollywood Reporter", Jane Fonda postanowiła odnieść się do remake'u filmu, który przyniósł jej ogromny sukces. Gwiazda nie jest zadowolona, że powstaje nowa wersja produkcji przede wszystkim ze względu na jego seksistowski wydźwięk. 

- Staram się o tym nie myśleć. Bo martwię się, czym ten film będzie. Miałam pomysł, jak trzeba by to zrobić, ale Dino De Laurentiis, kiedy jeszcze żył, nie chciał mnie słuchać. To mógłby być prawdziwie feministyczny film - przekonywała.

Reklama

Póki co, nie wiadomo jednak, w jakim kierunku pójdzie nowa wersja filmu z 1968 roku.

"Barbarella": Hit sprzed dekad

Akcja produkcji w reżyserii Rogera Vadima rozgrywa się w odległej przyszłości. Tytułowa kosmiczna superagentka otrzymuje wiadomość na temat niebezpieczeństwa zagrażającego Ziemi. Pewien pozbawiony skrupułów naukowiec terroryzuje bowiem świat skonstruowaną przez siebie maszyną o zabójczej mocy. Barbarella udaje się więc z misją powstrzymania go.

Za realizację nowej wersji filmu odpowiada wytwórnia Sony Pictures. Produkcja jest na razie na wczesnym etapie przygotowań - nie zatrudniono jeszcze scenarzysty ani reżysera. Wiadomo że w głównej roli obsadzono Sydney Sweeney.

Zobacz również:

Annie Wersching nie żyje. Aktorka zmarła w wieku 45 lat

Ponad 60 oscarowych filmów w Polsat Box Go! Największe i uznane hity

"Avatar: Istota wody" po raz siódmy na czele box-office’u. Ściga go bollywoodzki "Pathaan"  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Barbarella | Jane Fonda

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy