Reklama

"Babilon": Margot Robbie na premierę przyszła z... mamą!

Odbyła się amerykańska oficjalna premiera filmu "Babilon" Damiena Chazelle. Na czerwonym dywanie pojawiła się Margot Robbie, która gra w produkcji główną rolę. Jako osobę towarzyszącą aktorką zabrała... swoją mamę!

Odbyła się amerykańska oficjalna premiera filmu "Babilon" Damiena Chazelle. Na czerwonym dywanie pojawiła się Margot Robbie, która gra w produkcji główną rolę. Jako osobę towarzyszącą aktorką zabrała... swoją mamę!
Margot Robbie /AXELLE/BAUER-GRIFFIN /Getty Images

Akcja filmu "Babilon" umiejscowiona została pod koniec lat 20. ubiegłego wieku w Hollywood. Do lamusa zaczyna wtedy przechodzić kino nieme, a na dużych ekranach zaczynają rządzić tzw. "dźwiękowce". "Babilon" prześledzi wzloty i upadki kilku postaci, a przez osoby zaznajomione z fabułą określany jest jako "Wielki Gatsby na sterydach".  

"Babilon": O czym opowiada film?

Na planie "Babilonu" ponownie spotkały się gwiazdy filmu "Pewnego razu... w Hollywood" - Brad Pitt i Margot Robbie. Akcja produkcji rozgrywa się w okresie przejściowym pomiędzy erą kina niemego i dźwiękowego. 

Reklama

Robbie wciela się w postać aspirującej aktorki Nellie LaRoy, która marzy o karierze na dużym ekranie. Pomóc ma w tym jej znajomość z gwiazdorem kina Jackiem Conradem (Pitt). Obie te postaci są fikcyjne, jednak wzorowane na ówczesnych gwiazdach kina - aktorkach takich jak Clara Bow, Jeanne Eagels, Joan Crawford czy Alma Rubens oraz aktorach w stylu Johna Gilberta, Clarka Gable'a i Douglasa Fairbanksa.

Jedyną postacią historyczną w filmie Chazelle'a będzie producent Irving Thalberg grany przez Maksa Minghellę. W pozostałych rolach wystąpili m.in. Samara Weaving, Li Jun Li, Katherine WaterstonOlivia WildeSpike JonzeJean SmartLukas Haas, Jovan Adepo, Tobey Maguire, Diego Calva, a także basista Red Hot Chili Peppers - Flea.

W filmie pojawić ma się także polska aktorka Karolina Szymczak.

"Babilon": Margot Robbie na premierę filmu przyszła z... mamą!

Margot Robbie na amerykańskiej premierze filmu "Babilon" pojawiła się z mamą - Sarie Kessler. Internauci zwrócili uwagę nie tylko na ogromne podobieństwo córki do rodzicielki, ale także na fakt, że Kessler przypomina... Sharon Stone!

Tym razem Margot Robbie postawiła na awangardową kreację - na czerwonym dywanie pojawiła się w czarnym kostiumie z kapturem, trenem i odsłoniętym brzuchem. 32-latka po raz kolejny zachwyciła zgromadzonych na premierze oraz fanów na całym świecie.

Czytaj więcej: "Babilon": Najbardziej rozpustny w historii list miłosny do Hollywood 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Babilon (2022) | Margot Robbie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama