Reklama

Reklama

"Atak na dzielnicę": John Boyega pracuje nad sequelem filmu

Już w ubiegłym roku media obiegła informacja o tym, że twórcy "Ataku na dzielnicę" - hitowej produkcji z 2011 roku planują stworzyć drugą część filmu. O pracach nad kontynuacją poinformował John Boyega, który w produkcji wcielił się w Mosesa. Teraz aktor zdradza szczegóły dotyczące fabuły sequela i opowiada o swojej roli.

"Atak na dzielnicę": Powstaje sequel produkcji

Akcja pierwszej części filmu "Atak na dzielnicę" rozgrywała się w Londynie, gdzie na jedną z dzielnic spadł tajemniczy meteoryt. A w jego wnętrzu przybyły na Ziemię krwiożercze monstra z kosmosu. Mają jednak pecha, bo trafili do mniej bezpiecznej dzielnicy stolicy Anglii. Do walki z nimi rusza szajka miejscowych młodocianych przestępców, którzy ani myślą oddać kosmitom swojego terenu.

"Jestem kur... podekscytowany! Zgadza się, powstaje 'Atak na dzielnicę 2'. Tak, wystąpię w nim i będę jego producentem. Londyn kontra oni!" - napisał w ubiegłym roku na Instagramie John Boyega.

Reklama

W niedawnym wywiadzie udzielonym "Collider" gwiazdor postanowił zdradzić nieco więcej na temat najnowszego projektu. Nad drugą częścią produkcji pracuje ze scenarzystą i reżyserem pierwszej części - Joe Carnishem. 

"Intensywnie współpracowaliśmy nad stworzeniem historii, która ma sens dla Mosesa i innych postaci, a także nowych bohaterów, którzy pojawią się w sequelu" - powiedział aktor-producent.

Przyznał również, że wizja jego i Carnisha nieco się różnią, ale udaje im się dojść do kompromisu. Boyega podzielił się również kilkoma szczegółami na temat fabuły sequela, nad którym prace rozpoczęły się dziesięć lat po premierze oryginalnego filmu. Główny wątek wciąż ma skupiać się wokół Mosesa - widzowie będą mogli zobaczyć, jak zmienił się przez te wszystkie lata i jak obecnie wygląda jego życie. Zmianie ulegnie także spojrzenie na miasto.

"Londyn zmienił się tak bardzo, na tak wiele różnych sposobów, przez lata od pierwszego filmu" - wyjaśnił Boyega. "Po prostu staramy się, aby odkryć to wszystko, jednocześnie wprowadzając zupełnie inny klimat do tego szalonego pierwszego filmu, który zrobiliśmy" - zapewniał.

Zobacz również:

Ellen Burstyn zagra w sequelu „Egzorcysty”. Gigantyczna gaża!

J.K. Rowling wyjawiła prawdę! To dlatego nie wzięła udziału w jubileuszu "Harry'ego Pottera"

Jena Malone zrobiła coming out. Gwiazda "Igrzysk śmierci" jest panseksualna  


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: John Boyega | Atak na dzielnicę

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL