Reklama

Arnold Schwarzenegger: Aktor na temat choroby Bruce'a Willisa. "Nigdy nie przechodzimy na emeryturę"

Arnold Schwarzenegger skomentował obecną sytuację zdrowotną Bruce'a Willisa. Wyznał, że rozumie powody zakończenia kariery gwiazdora "Szklanej pułapki". Jednocześnie dodał, że takie osoby jak on nigdy nie przejdą na emeryturę - świat kina zapamięta ich na zawsze.

Bruce Willis: Gwiazda kina akcji zmaga się z chorobą

Bruce Willis zakończył karierę aktorską w 2022 roku. Aktor znany z takich filmów jak "Szklana pułapka", "Pulp Fiction" czy "Piąty element" nie wystąpi już w żadnej produkcji. Powodem takiej decyzji było zdiagnozowanie u gwiazdora otępienia czołowo-skroniowego. Jego stan zdrowia pogarszał się z każdym dniem, a zaniki pamięci coraz bardziej uniemożliwiały mu pracę na planie filmowym.

Reklama

O stanie zdrowia aktora poinformowała jego rodzina, która dba o komfort aktora. Bruce Willis w marcu obchodził swoje 68. urodziny.

Arnold Schwarzenegger: Aktor wspomina współpracę z Willisem

Na temat twórczości Bruce'a Willisa wypowiedział się Arnold Schwarzenegger. Aktorzy współpracowali ze sobą podczas tworzenia serii "Niezniszczalni". Jak przyznał, rozumie powody zakończenia przez Willisa kariery filmowej. Uważa go za miłego człowieka i wielką gwiazdę kina. Zdaniem Schwarzeneggera, twórczość Bruce Willisa sprawiła, że zawsze będzie on obecny w kinie akcji.

Arnold Schwarzenegger: Zadebiutował w serialu

Arnold Schwarzenegger wystąpił ostatnio w serialu produkcji Netfliksa "Fubar". Dla gwiazdora, który znany jest z filmowej serii "Terminator" był to debiut na małym ekranie. W serialu "Fubar" Arnold Schwarzenegger wciela się w zbliżającego się do emerytury agenta, który odkrywa prawdę dotyczącą swojej córki.

W czerwcu na platformie Netflix zadebiutuje również serial dokumentalny "Arnold", który opowie o życiu aktora.

Zobacz też:

Miłość w filmowym świecie: Uma Thurman i Ethan Hawke

Taylor Lautner: Sława i uroda przysporzyły mu kłopotów. Fanki nie dały mu żyć

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Bruce Willis | Arnolda Schwarzenegger

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy