Reklama

Anne Heche zostanie pochowana na wyjątkowym cmentarzu

Anne Heche zmarła w wieku 53 lat, a informacją o jej wypadku żył cały świat. Gwiazda takich filmów, jak "Sześć dni, siedem nocy", "Psychol", "Donnie Brasco" czy "Wybór Gracie" odeszła, zostawiając dwóch synów. W oficjalnym oświadczeniu przekazali oni, gdzie zostanie pochowana aktorka.

Anne Heche zmarła w wieku 53 lat, a informacją o jej wypadku żył cały świat. Gwiazda takich filmów, jak "Sześć dni, siedem nocy", "Psychol", "Donnie Brasco" czy "Wybór Gracie" odeszła, zostawiając dwóch synów. W oficjalnym oświadczeniu przekazali oni, gdzie zostanie pochowana aktorka.
Anne Heche /Jeff Riedel/NBCU Photo Bank/NBCUniversal /Getty Images

Anne Heche: Tragiczny wypadek

Anne Heche trafiła do szpitala w stanie krytycznym po tym, jak jej samochód wjechał w budynek w Los Angeles. Mini Cooper, który prowadziła, stanął w płomieniach, a gwiazda uległa poparzeniom. W wyniku wypadku znacznie uszkodzony został front budynku, jednak żaden z mieszkańców nie został ranny - podało TMZ i CNN.

Po przebadaniu aktorki okazało się, że w chwili wypadku była pod wpływem narkotyków. Z badań toksykologicznych wynika, że w jej krwi wykryto kokainę i fentanyl.

Jak przekazała portalowi "Deadline" 11 sierpnia oficer policji z Los Angeles, Lizeth Lomeli: "Na podstawie badań krwi ujawniono obecność narkotyków. Jednakże wymagane są dodatkowe testy, ponieważ musimy wykluczyć wszelkie substancje, które zostały podane w trakcie leczenia".

Reklama

"Anne miała ogromne serce i swoim hojnym duchem dotykała każdego, kogo spotkała. Jej główną pracą nie było rozwijanie swojego niezwykłego talentu, a szerzenie dobroci i radości - zwłaszcza też akceptacji co do tego, kogo kochasz. Zostanie zapamiętana ze względu na swoją odważną uczciwość i wszyscy będą tęsknić za jej światłem" - czytamy w oświadczeniu przedstawiciela rodziny aktorki.

Anna Heche osierociła dwóch synów

"Niestety, z powodu wypadku Anne Heche doznała poważnego uszkodzenia mózgu związanego z niedotlenieniem i pozostaje w śpiączce w stanie krytycznym. Nie oczekuje się, że przeżyje. Już dawno temu zdecydowała się na to, że będzie dawczynią organów i jest podtrzymywana przy życiu, aby ustalić, czy będzie to możliwe" - podał w oświadczeniu rzecznik aktorki.

"Chcemy podziękować wszystkim za życzliwe modlitwy i życzenia o powrót Anne do zdrowia oraz podziękować oddanemu personelowi i wspaniałym pielęgniarkom, które opiekowały się nią w Grossman Burn Center w szpitalu West Hills" - dodano.

Anne Heche miała 53 lata. Osierociła dwóch synów.

Anne Heche zostanie pochowana na Hollywood Forever Cemetery

Jeden z synów aktorki, Homer, za pośrednictwem "Page Six" opublikował oświadczenie, w którym zawarł informację, gdzie będzie pochowana Anne Heche, czyli na Hollywood Forever Cemetery w Los Angeles.

"Brat i ja chcielibyśmy podziękować wszystkim wspaniałym ludziom z Hollywood Forever za ich dobroć, współczucie i hojność. Jesteśmy przekonani, że nasza mama kochałaby miejsce, które dla niej wybraliśmy" - przekazali. 

Na tym cmentarzu spoczywa wiele zasłużonych gwiazd Hollywood, a także osobistości miasta. Rodzina podkreśliła, że zależało im na tym miejscu, ponieważ organizowane są tam koncerty, pokazy filmowe i inne eventy. To zdecydowanie nietypowy cmentarz.

"Była naszą mamą, ale jej ostatnie dni przypomniały nam, że należała niejako też do swoich fanów" - dodał Homer.

Data pogrzebu na ten moment nie jest znana.

Zobacz też:

Brendan Fraser: Powrót do wielkiej kariery?

Sylvester Stallone rozwodzi się z żoną? Są razem od 25 lat!

Brad Pitt: Problemy z dziećmi. Prawie ich nie widuje

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anne Heche
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy