Reklama

Anna-Maria Sieklucka: Tego o niej nie wiecie

Anna-Maria Sieklucka za sprawą roli Laury Biel w serii "365 dni" na podstawie powieści Blanki Lipińskiej stała się jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Chociaż filmy nie zebrały przychylnych recenzji, seksowna artystka zyskała mnóstwo fanów na całym świecie. Profil Anny-Marii Siekluckiej na Instagramie obserwuje już prawie pięć milionów osób. Oto pięć faktów, których na pewno nie wiecie o gwieździe filmu "Kolejne 365 dni".

Anna-Maria Sieklucka za sprawą roli Laury Biel w serii "365 dni" na podstawie powieści Blanki Lipińskiej stała się jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Chociaż filmy nie zebrały przychylnych recenzji, seksowna artystka zyskała mnóstwo fanów na całym świecie. Profil Anny-Marii Siekluckiej na Instagramie obserwuje już prawie pięć milionów osób. Oto pięć faktów, których na pewno nie wiecie o gwieździe filmu "Kolejne 365 dni".
Anna-Maria Sieklucka /materiały prasowe

Film "Kolejne 365 dni", który kilka dni temu pojawił się na platformie Netflix, zebrał iście miażdżące recenzje.

Pomimo wielu ostrych słów, produkcji Netfliksa nie można odmówić jednego. Pomimo negatywnego odbioru, jest kasowym hitem, który stał się również trampoliną do wielkiej kariery Anny-Marii Siekluckiej.

Reklama

Ponieważ fani gwiazdy nie mają dość informacji na jej temat, wyjaśniamy, kim jest Anna-Maria Sieklucka. Oto pięć rzeczy, których na pewno o niej nie wiecie!

Anna-Maria Sieklucka: Podobna do Blanki Lipińskiej

Pierwszą ciekawostką na temat Anny-Marii Siekluckiej, o której wielu fanów nie ma pojęcia, jest to, jak dostała ona rolę w "365 dniach". Blanka Lipińska w rozmowie z PAP Life ujawniła, że, gdy tylko zobaczyła zdjęcie artystki, wiedziała, że chce zobaczyć ją na castingu do "365 dni".

Producent Tomasz Mandes pokazał jej fotografię pięknej artystki i zapytał pisarki: "Kogo przypomina ci ta dziewczyna?", autorka bestsellerowej powieści odpowiedziała: "Przecież ona jest podobna do mnie!". Wcześniej zresztą wielokrotnie podkreślała, że zależy jej na tym, aby odtwórczyni roli Laury Biel miała jej typ urody, ponieważ w bohaterce jest wiele z niej samej. 

Gdy tylko Anna-Maria Sieklucka przyszła na zdjęcia próbne i zagrała jedną ze scen z Michellem Morrone, dla Blanki Lipińskiej stało się jasne, że to właśnie ją chce zaangażować do swojej produkcji.

Anna Maria Sieklucka: Czy ona i Michelle Morrone są razem?

Chemię pomiędzy odtwórcami roli Laury i Massimo z "365 dni" widać gołym okiem, więc fani produkcji zastanawiają się, czy Anna-Maria Sieklucka i Michelle Morrone są razem

Podczas premier jednego z filmów aktorzy nie mogli oderwać od siebie rąk, co tylko pogłębiło plotki o rzekomym romansie filmowych kochanków. Nie jest wykluczone, że naprawdę połączyło ich gorące uczucie, jednak najprawdopodobniej jest to jedynie gra, mająca na celu wypromować ekranizację powieści Blanki Lipińskiej

Można tak przypuszczać, ponieważ ani Anna-Maria Sieklucka, ani jej filmowy partner, nie potwierdzili oficjalnie, że się spotykają. Poza tym dotychczas uważano, że aktorka pozostaje w związku z innym mężczyzną. 

Chociaż na Instagramie gwiazdy na próżno można szukać nowych zdjęć z chłopakiem, od dawna mówi się, że partnerem Anny-Marii Siekluckiej jest aktor i reżyser Łukasz Witt-Michałowski. Można jednak mieć wątpliwości, czy para nadal jest razem, ponieważ na pytanie o swój związek z przystojnym blondynem, gwiazda konsekwentnie odpowiada słowem: "pomidor".

Jakie wykształcenie ma Anna Maria Sieklucka?

Co prawda, seria "365 dni" zbiera raczej nieprzychylne recenzje, ale sama Anna-Maria Sieklucka nie może być nazywana złą aktorką. Udowodniła to nie raz na deskach teatru. Odtwórczyni roli Laury Biel nie można odmówić kierunkowego wykształcenia. Artystka po ukończeniu II Liceum Ogólnokształcącego im. Hetmana Jana Zamoyskiego w województwie lubelskim studiowała we wrocławskiej filii Wydziału Lalkarskiego Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie.

Wybór kierunku nie był jednak dla niej w stu procentach oczywisty, bo zanim Anna-Maria Sieklucka zdecydowała się na studia aktorskie, długo myślała o tym, czy nie zdawać na prawo. Nie byłby to zresztą przypadkowy wybór, ponieważ ojciec gwiazdy, Jerzy Antonii Sieklucki jest wziętym adwokatem.

Anna-Maria Sieklucka była gwiazdą TVP

Chociaż teraz trudno to sobie wyobrazić, Sieklucka przez krótki czas była gwiazdą TVP. "365 dni" przyniosło jej popularność, ale aktorka na szklanym ekranie zadebiutowała jako Aniela Grabek w 753. odcinku serialu "Na dobre i na złe".

Ile wzrostu ma Anna-Maria Sieklucka? Ile waży?

Anna-Maria Sieklucka w filmie "Kolejne 365 dni" zachwyca zgrabną sylwetką, więc fani często pytają o jej wagę i wzrost. 

Nie wiadomo, ile dokładnie waży artystka, jednak biorąc pod uwagę wzrost Anny-Marii Siekluckiej, który wynosi 160 centymetrów, można przypuszczać, że nie więcej niż 50 kilogramów.

Czytaj również: 

Anna-Maria Sieklucka. Kim jest gwiazda erotycznego filmu Netflixa? 

Anna-Maria Sieklucka kusi w szlafroku. Gorące zdjęcia trafiły do internetu 

Anna-Maria Sieklucka. Gwiazda filmu "365 dni: Ten dzień niedługo kończy 30 lat

Zobacz także: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Maria Sieklucka | kolejne 365 dni
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy