Reklama

Agnieszka Włodarczyk: To był obyczajowy skandal!

Agnieszka Włodarczyk miała zaledwie 16 lat, gdy Maciej Ślesicki obsadził ją w tytułowej roli w filmie "Sara". U boku Bogusława Lindy młoda Włodarczyk zagrała swoje pierwsze odważne sceny! Jej debiut wywołał obyczajowy skandal, a sama aktorka po latach mówiła, że czuła się "zbrukana". W wywiadach wspominała, że jej zdaniem sceny z nastolatką były niepotrzebne.

Agnieszka Włodarczyk: Kontrowersyjny debiut

W 1997 roku, gdy na ekrany kin wszedł film "Sara", cała Polska dyskutowała o kontrowersyjnej roli 16-letniej wówczas debiutantki - Agnieszki Włodarczyk. Występ młodziutkiej aktorki u boku Bogusława Lindy był szeroko komentowany i... krytykowany przez obrońców moralności. Reżyserowi Maciejowi Ślesickiemu zarzucano, że nie ma wstydu, każąc nastolatce paradować przed złożoną z niemal samych mężczyzn ekipą filmową.

Na to, by Agnieszka zagrała w "Sarze" w roli wymagającej odwagi, reżyser musiał uzyskać zgodę jej matki. Aktorka bardzo długo miała żal do mamy, że ta wręcz zachęcała ją do przyjęcia kontrowersyjnej roli.

Agnieszka Włodarczyk nigdy więcej nie wystąpiła nago

Reklama

Choć Agnieszka Włodarczyk ma na swoim koncie kilka odważnych sesji zdjęciowych, które wiele razy publikowane były w różnych magazynach, tytułowa Sara z filmu Macieja Ślesickiego jest... jedyną rolą w jej karierze, która wywołała taką kontrowersję.

Po głośnym debiucie, który przyniósł jej niebywałą popularność i dzięki któremu na trwałe zapisała się na kartach historii polskiej kinematografii, nigdy więcej nie zdecydowała się pokazać na ekranie w pełnej krasie... Jeśli rola, którą ma zagrać, wymaga nagości, zgadza się ją przyjąć pod warunkiem, że w scenach rozbieranych będzie miała dublerkę!

Agnieszka Włodarczyk: Od kontrowersji do sukcesu

Choć debiut Agnieszki Włodarczyk był niezwykle kontrowersyjny, nie można zapomnieć, że przyczynił się do jej błyskawicznej kariery. Aktorka wykorzystała doświadczenia ze swojego pierwszego filmu, aby stworzyć solidny dorobek artystyczny, który obejmuje nie tylko kolejne role filmowe, ale także sukcesy w teatrze i muzyce. 

Jej przykład pokazuje, jak ważne jest odwaga w podejmowaniu trudnych decyzji, a także determinacja w dążeniu do swoich celów, mimo przeciwności. Agnieszka Włodarczyk to aktorka, która mimo młodzieńczych kontrowersji, dzięki talentowi i ciężkiej pracy, zasłużyła na uznanie zarówno widzów, jak i krytyków.

Zobacz również:

Gwiazdy na emeryturze. Przedwcześnie zakończyli kariery

Oszpecili się, zgolili włosy i zmienili ciało dla roli. Największe metamorfozy

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk

Reklama

Reklama

Reklama