Reklama

Reklama

Zygmunt Chajzer z muskułami. 67-latek w świetnej formie

Jak wiele innych polskich gwiazd w tym roku, Zygmunt Chajzer wybrał się ostatnio na Zanzibar. Dziennikarz z typowym dla siebie poczuciem humoru pozdrowił fanów, zawstydzając ich przy tym znakomitą formą!

Zygmunt Chajzer na Zanzibarze

Zygmunt Chajzer cieszy się ogromną popularnością od dekad. Charyzmatyczny dziennikarz skradł serca tysięcy Polaków profesjonalizmem, szczerością i niezwykłym poczuciem humoru. W telewizji debiutował w 1984 roku, a kilka lat wcześniej można było go już usłyszeć w radiu. 67-latek przez lata prowadził rozmaite programy, które fani z sentymentem wspominają do dziś.

Mimo mijających lat dziennikarz nadal jest aktywny zawodowo, ku uciesze wielbicielek i wielbicieli. Idzie z duchem czasu i jest prawdziwą inspiracją dla pokoleń. Czas wydaje się być dla niego niezwykle łaskawy. A miłość do sportu widocznie wpływa na fakt, iż 67-latek jest w formie, której może pozazdrościć mu wiele młodych osób! Ostatnio w jego wirtualnej galerii pojawiło się zdjęcie z Zanzibaru.

Reklama

Zygunt Chajzer w świetnej formie

Zygmunt Chajzer idzie z duchem czasu i absolutnie nie zwalnia tempa. Dziennikarz chętnie udziela się w mediach społecznościowych, a w swojej instagramowej galerii regularnie zamieszcza relacje. Ostatnio ulubieniec tysięcy Polaków wybrał się na słoneczny urlop. Z typowym dla siebie poczuciem humoru postanowił pozdrowić internautów. Oczywiście, nie mogło zabraknąć młodzieżowych akcentów!

"Zanzibar w grudniu rządzi! (Jest gituwa!) a jak tam u Was? #zanzibar #podróżnik #słońcegorące #prawiehotelparadise" - napisał pod swoim zdjęciem Zygmunt Chajzer.

Fani nie pozostali obojętni wobec publikacji dziennikarza. Setki serduszek i wiele miłych słów pojawiło się pod gorącym kadrem. Wiele osób zwróciło też uwagę na to, że 67-latek jest w doskonałej formie. Trudno się dziwić, jego umięśnione ciało robi niemałe wrażenie!

"Wypoczywaj Robinsonie", "Super", "Jaka forma", "Udanego wypoczynku! Prosimy o trochę słońca" - komentowali fani.

Zobacz również:

Nagi, pijany, brutalny... Takiego Stuhra dotąd nie oglądaliśmy

Gwiazda kina nie żyje. Miała 93 lata

Jak gwiazda TVN spędzi święta? Z byłym i obecnym partnerem!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Zygmunt Chajzer

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje