Reklama

Żora Korolyov nie żyje! Tancerz z "Tańca z gwiazdami" miał 34 lata

Nie żyje Żora Korolyov, znany z udziału w kilku edycjach "Tańca z gwiazdami". Pochodzący z Ukrainy tancerz i aktor zmarł nagle. Miał 34 lata.

Nie żyje Żora Korolyov, znany z udziału w kilku edycjach "Tańca z gwiazdami". Pochodzący z Ukrainy tancerz i aktor zmarł nagle. Miał 34 lata.
Żora Korolyov nie żyje /Bartosz Krupa /East News

Informację o śmierci Żory Korolyova potwierdziła jego partnerka życiowa, Ewelina Bator. Tancerz osierocił 10-letnią córkę.

Nie żyje Żora Korolyov


"Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca. Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię" - napisała na swym Instagramie Ewelina Bator.

Reklama

"Wierzcie mi - też w to nie wierzę. Długo nie uwierzę. I na ten moment to co się stało potrzebuje ciszy..." - dodała.

Żora Korolyov: Przyczyny śmierci

Jak donosi "Super Express", przyczyną nagłej śmierci tancerza "było zapalenie mięśnia sercowego". Nie jest to jeszcze potwierdzona informacja.

"Był dziś bardzo zabiegany, miał iść na trening. Zasłabł w domu, gdzie znalazła go jego ukochana. Wezwano karetkę, jednak mimo reanimacji zmarł" - wyznał informator gazety.

Swój ostatni post na Instagrama Żora Korolyov wrzucił 5 grudnia.

Kim był Żora Korolyov?

Żora Korolyov to ukraiński tancerz, który zyskał w Polsce popularność dzięki udziałowi w "Tańcu z Gwiazdami". Urodził się 6 października 1987 rokju w Odessie, na Ukrainie. Był synem stewardesy i zawodowego piłkarza. Ukończył Warszawską Wyższą Szkołę Zarządzania. Był też absolwentem Narodowego Uniwersytetu Wychowania Fizycznego i Sportu Ukrainy na kierunku "choreografia i taniec". Tańczył od 8. roku życia.

Trenował uczestników polskiej edycji "Tańca z Gwiazdami" przez kilka edycji. Tańczył m.in. z Kasią Cerekwicką, Isis Gee, prezenterką pogody Agnieszką Cegielską, aktorkami Karoliną Gorczycą, Dominiką Gwit oraz architektką Martyną Kupczyk.

Korolyov wystąpił również w programie "Jak on Śpiewają". Miał na swym koncie także role w kilku filmach i serialach, m.in. "Kochaj i tańcz", "Niania", "Tylko miłość", "Egzamin z życia" i "Ojciec Mateusz".

Był założycielem Akademii Artystycznej "Arte" Żora Korolyov w Warszawie.

Rodzinie i bliskim składamy kondolencje!

Zobacz również:

"Rolnik szuka żony": Świąteczny odcinek. Znamy szczegóły!

Co obejrzeć w święta? Najciekawsze propozycje telewizyjne!

35-letnia aktorka nie żyje. Wypadła z okna hotelu

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Żora Korolyov

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy