Reklama

Reklama

Wpadka Alżbety Lenskiej na planie „M jak miłość”

Do obsady serialu „M jak miłość” Alżbeta Lenska dołączyła rok temu. Gra w nim Patrycję, żonę ordynatora Argasińskiego i dawną koleżankę Marty z sądu. Aktorka jest mocno zapracowana na planie tej produkcji, czego dowodem jest to, że organizm zaczyna jej płatać figle ze zmęczenia. Lenskiej po raz pierwszy w karierze zdarzyło się zasnąć podczas kręcenia sceny.

Alżbeta Lenska

"Dziś po raz pierwszy na planie wydarzyło się to, co słyszałam, że czasami, niektórym się przydarzało, ale u mnie stało się to po raz pierwszy - zasnęłam podczas sceny" - wyjawiła z zawstydzeniem Alżbeta Lenska w relacji na InstaStories.

Zdradziła też, jak doszło do tej wpadki. "Rano ustawiali światło i kamery w mojej sypialni. Przyłożyłam głowę do podusi. Krzątają się, krzątają. Mówię: 'To dajcie znać, kiedy nagrywacie'. Mija chwila. Zamykam oczy. Otwieram i... widzę, że jest pustynia. Pytam się: 'Kiedy nagrywamy'. 'Już nagraliśmy, Becia'. Także tyle" - zrelacjonowała bieg wydarzeń.

Aktorka nie lamentowała z powodu tej wpadki, tylko obróciła całą sprawę w żart. "Chyba bardzo ładnie śpię, grając, bo nie zauważyli, że naprawdę śpię. Może Patrycja była bardzo zmęczona w serialu?".

Reklama

Cezary Pazura usnął na scenie

Wśród znanych aktorów, którym zdarzyła się niezamierzona drzemka w pracy, jest m.in. Cezary Pazura. Kilka miesięcy temu w rozmowie z PAP Life zdradził, że przed laty "przyciął komara" na scenie podczas spektaklu "Chłopcy z ferajny" w Teatrze Prezentacje w Warszawie.

"Grałem wtedy w kilku spektaklach w różnych warszawskim teatrach, byłem rozrywanym aktorem młodego pokolenia. To była zima, a ja strasznie wymarzłem wcześniej na planie zdjęciowym. W tej sztuce była scena, w której wchodziłem do wielkiego łóżka postawionego wśród publiczności. Po pięciu minutach podchodził do mnie jakiś bohater, budził mnie i szedłem z nim z powrotem na scenę. Raz zasnąłem naprawdę. Gdy się obudziłem, to nie wiedziałem, gdzie jestem i jak się nazywam. Potrzebowałem chwili, żeby sobie uświadomić, że gram w sztuce teatralnej. Publiczność pewnie pomyślała, że świetnie to zagrałem" - wspominał.

Czytaj również:

Znana aktorka nieuleczalnie chora

Piękna ona, piękny on. To był romans wszech czasów

Najsłynniejsza kradzież w historii polskiego kina

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Alżbeta Lenska | M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje