Reklama

Reklama

"Wiedźmin": Niespodzianka dla fanów w oczekiwaniu na premierę

Fani "Wiedźmina" mogą rozpocząć uroczyste odliczanie, wkrótce bowiem na platformie Netflix pojawi się drugi sezon produkcji opartej na twórczości Andrzeja Sapkowskiego. W oczekiwaniu na premierę serwis streamingowy przygotował nie lada gratkę dla miłośników serii.

"Weidźmin" (2. sezon, Netflix)

"Wiedźmin" to epicka opowieść na podstawie kultowej sagi fantasy Andrzeja Sapkowskiego. Śledzimy w niej splecione losy trójki bohaterów przemierzających Kontynent - wielką krainę zamieszkiwaną przez ludzi, elfy, wiedźminów, gnomy oraz potwory, w której nie zawsze łatwo jest odróżnić dobro od zła.

"Wiedźmin": Kiedy drugi sezon?

Geralt jest przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie pod Sodden, więc postanawia zabrać księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze znane mu miejsce - do warowni Kaer Morhen, w której spędził młodość. Podczas gdy poza murami twierdzy królowie, elfy, ludzie i demony walczą o władzę, on musi chronić dziewczynkę przed czymś znacznie groźniejszym - drzemiącą w niej tajemniczą siłą.

Reklama

Premiera 2. sezonu serialu "Wiedźmin" już 17 grudnia w serwisie Netflix!

Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta 214 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach.

"Wiedźmin": Konkurs dla miłośników kultowej serii

Historia Geralta z Rivii, najsłynniejszego zawodowego pogromcy potworów, została opowiedziana po raz pierwszy 35 lat temu. 16 grudnia 1986 roku na łamach magazynu "Fantastyka" opublikowano opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego pt. "Wiedźmin". 

Z okazji tego jubileuszu Netflix, magazyn "Nowa Fantastyka" oraz Miasto Łódź zapraszają do celebrowania Dnia Wiedźmina - wyjątkowego wydarzenia dla wszystkich fanów uniwersum! Świętowanie już trwa, a jego finał przypada na dzień światowej premiery serialu Wiedźmin na Netflix - 17 grudnia.

Do 10 grudnia trwa konkurs, w którym można zawalczyć o zaproszenia na specjalny pokaz 2. sezonu serialu. Na wszystkich, którzy chcą wyruszyć w podróż na Kontynent przed oficjalną premierą czeka test wiedzy na temat uniwersum, a Ci, którzy najlepiej przejdą próbę, otrzymają wyjątkowe wiedźminskie nagrody. Aby spróbować swoich sił, wystarczy wejść na stronę i odpowiedzieć na pytania konkursowe. 

Aż 1000 zwycięzców będzie mogło obejrzeć pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu i dołączyć do wirtualnego wydarzenia z udziałem obsady i twórców. Transmisja rozpocznie się w czwartek 16 grudnia  o  godz. 19.30.

Na fanów wiedźmińskiego uniwersum niespodzianki czekają również w Łodzi - miejscu urodzenia Andrzeja Sapkowskiego - autora kultowej sagi, na podstawie której powstał serial Netflix

A już 11 grudnia będzie można wygrać również limitowane, jubileuszowe wydanie "Nowej Fantastyki", które ukaże się z okazji 35-lecia Wiedźmina. Więcej informacji i ogłoszeń o Dniu Wiedźmina będzie można znaleźć na stronie wydarzenia na Facebooku.

Zobacz również: 

Co obejrzeć w weekend? Nicolas Cage i oscarowe kino [Netflix,Canal+,HBO, Amazon, Polsat Box Go]

"Ciemne strony rybołówstwa": Ta ryba ością w gardle ci stanie

Film Halle Berry "Poobijana" podbija Netflixa! Będą kolejne?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Wiedźmin | Andrzej Sapkowski | Netflix

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje