Reklama

Reklama

Uczestniczka "Hotelu Paradise" występowała wcześniej przed kamerą. "Nie wstydziła się nagości"

Bogusia Brzezińska zyskała dużą popularność dzięki udziałowi w trzeciej edycji "Hotelu Paradise". Nie był to jednak jej debiut przed kamerą. Wcześniej pojawiła się już w telewizji, ale w zupełnie innej roli.

Bogusława Brzezińska na planie "Hotelu Paradise"

W lutym na antenie telewizyjnej Siódemki rozpoczęła się trzecia edycja reality show "Hotel Paradise". Jedną z uczestniczek, które były obecne w programie od samego początku, była Bogusława Brzezińska. Jej namiętna relacja z Simonem Price budziła spore emocje, jednak Bogusia musiała pożegnać się z programem po powrocie wyeliminowanej wcześniej Oli. Jak się okazało, nie na zawsze, bo właśnie wróciła do gry.

"Hotel Paradise" nie był jednak telewizyjnym debiutem 20-latki z Lublińca. Brzezińska wcześniej próbowała już swoich sił przed kamerą. Występowała w popularnych paradokumentach.

Reklama

Jeszcze przed pojawieniem się w "Hotelu Paradise" Bogusława Brzezińska zagrała w kilku paradokumentach. Uczestniczka randkowego show TVN7 pojawiła się w jednym z odcinków "Szkoły", wystąpiła także w "Trudnych sprawach". W serialu Polsatu wcieliła się w postać 18-letniej Martyny Kuleckiej. Bohaterka grana przez Brzezińską przyprawiła swoją matkę o ból głowy. Została przyłapana z synem swojego ojczyma w krępującej sytuacji - kiedy brała w jego obecności prysznic.


"Nie wstydziła się nagości" - podpisano później graną przez Bogusię postać na tzw. belce.

917. odcinek "Trudnych spraw", o którym mowa, można zobaczyć online. Jest on dostępny bezpłatnie w serwisie Ipla. Do obejrzenia w sieci jest także 858. odcinek "Szkoły" z udziałem Brzezińskiej. Znajduje się on na platformie Player.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Maria Staroń

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Hotel Paradise | Trudne sprawy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama