Reklama

Reklama

"The Voice of Poland": Z jury żegnają się ulubieńcy widzów?

Choć dwunasta edycja "The Voice of Poland" nie dobiegła jeszcze końca, już spekuluje się, kto zasiądzie w jury kolejnej. Według nieoficjalnych ustaleń mediów obecny skład miał się nie sprawdzić, dlatego produkcja szykuje zmiany. Wiadomo, kto znajduje się na liście potencjalnych kandydatów.

Kogo z nich nie zobaczymy w 13. edycji "The Voice of Poland"?

"The Voice of Poland 12": Kontrowersje wokół jury

Na antenie telewizyjnej Dwójki emitowana jest obecnie dwunasta edycja "The Voice of Poland", w której trenerami są debiutująca w tej roli Sylwia Grzeszczak oraz doskonale znani publiczności z poprzednich sezonów Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk oraz duet Baron i Tomson.

Choć program nadal trwa i nie wyłoniono jeszcze zwycięzcy, już spekuluje się, jaki kształt przybierze jury w kolejnym sezonie. Plotki skupiają się przede wszystkim wokół Sylwii Grzeszczak. Od pewnego czasu w mediach pojawiają się doniesienia, jakoby produkcja nie była zadowolona z współpracy z wokalistką. Choć pozostali jurorzy zaprzeczali niedawno jakoby z Grzeszczak łączyły ich napięte relacje, sensacyjne doniesienia na temat zmian w obsadzie "The Voice of Poland" nie ustają.

Reklama

"The Voice of Poland": Kto w jury trzynastej edycji?

Jeden z serwisów plotkarskich twierdzi, że wie, kto pojawi się w jury następnego sezonu "The Voice of Poland". Jak donosi Pudelek, spokojni o swoje miejsca mogą być ponoć Justyna Steczkowska i Marek Piekarczyk.

Według informatora portalu Sylwia Grzeszczak "najprawdopodobniej nie zasiądzie w kolejnej edycji", jednak nie ze względu na krytykę jej pracy, a "liczne zobowiązania zawodowe". Ponadto, ku zaskoczeniu wszystkich, z "The Voice..." mają pożegnać się Tomson i Baron. Produkcja ma podobno rozważać podziękowanie im na jakiś czas.

"Są związani z formatem od wielu lat i ich obecność nie wnosi niczego nowego. Są przewidywalni, momentami wypaleni. Mają natomiast świetny kontakt z dzieciakami, więc na pewno pozostaną w 'The Voice Kids'" - mówi źródło Pudelka.

Kto w takim razie ich zastąpi? Na liście potencjalnych kandydatów pojawiają się gorące nazwiska.

"Produkcja planuje zaprosić do rozmów Ewę Farną oraz Ewelinę Lisowską. Ich piosenki są chętnie puszczane w radio, co przekłada się na popularność. Z całą pewnością przyciągnęłyby przed ekrany młodych widzów. Ponadto, obie mają doświadczenie w tego typu formatach. Farna była już jurorem w kilku programach rozrywkowych, Lisowska jest finalistką 'X Factor'. Stacja pokłada duże nadzieje w owocnym przebiegu tych rozmów" - donosi informator portalu plotkarskiego.

Czytaj również:

Kamil Durczok nie żyje. Co było przyczyną śmierci?

Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia Beaty Tyszkiewicz

Tom Holland ma problemy ze zdrowiem! Na co cierpi filmowy Spider-Man?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje