Reklama

"The Voice of Poland": Z jury żegnają się ulubieńcy widzów?

Choć dwunasta edycja "The Voice of Poland" nie dobiegła jeszcze końca, już spekuluje się, kto zasiądzie w jury kolejnej. Według nieoficjalnych ustaleń mediów obecny skład miał się nie sprawdzić, dlatego produkcja szykuje zmiany. Wiadomo, kto znajduje się na liście potencjalnych kandydatów.

Choć dwunasta edycja "The Voice of Poland" nie dobiegła jeszcze końca, już spekuluje się, kto zasiądzie w jury kolejnej. Według nieoficjalnych ustaleń mediów obecny skład miał się nie sprawdzić, dlatego produkcja szykuje zmiany. Wiadomo, kto znajduje się na liście potencjalnych kandydatów.
Kogo z nich nie zobaczymy w 13. edycji "The Voice of Poland"? /Jan Bogacz/TVP /East News

"The Voice of Poland 12": Kontrowersje wokół jury

Na antenie telewizyjnej Dwójki emitowana jest obecnie dwunasta edycja "The Voice of Poland", w której trenerami są debiutująca w tej roli Sylwia Grzeszczak oraz doskonale znani publiczności z poprzednich sezonów Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk oraz duet Baron i Tomson.

Choć program nadal trwa i nie wyłoniono jeszcze zwycięzcy, już spekuluje się, jaki kształt przybierze jury w kolejnym sezonie. Plotki skupiają się przede wszystkim wokół Sylwii Grzeszczak. Od pewnego czasu w mediach pojawiają się doniesienia, jakoby produkcja nie była zadowolona z współpracy z wokalistką. Choć pozostali jurorzy zaprzeczali niedawno jakoby z Grzeszczak łączyły ich napięte relacje, sensacyjne doniesienia na temat zmian w obsadzie "The Voice of Poland" nie ustają.

Reklama

"The Voice of Poland": Kto w jury trzynastej edycji?

Jeden z serwisów plotkarskich twierdzi, że wie, kto pojawi się w jury następnego sezonu "The Voice of Poland". Jak donosi Pudelek, spokojni o swoje miejsca mogą być ponoć Justyna Steczkowska i Marek Piekarczyk.

Według informatora portalu Sylwia Grzeszczak "najprawdopodobniej nie zasiądzie w kolejnej edycji", jednak nie ze względu na krytykę jej pracy, a "liczne zobowiązania zawodowe". Ponadto, ku zaskoczeniu wszystkich, z "The Voice..." mają pożegnać się Tomson i Baron. Produkcja ma podobno rozważać podziękowanie im na jakiś czas.

"Są związani z formatem od wielu lat i ich obecność nie wnosi niczego nowego. Są przewidywalni, momentami wypaleni. Mają natomiast świetny kontakt z dzieciakami, więc na pewno pozostaną w 'The Voice Kids'" - mówi źródło Pudelka.

Kto w takim razie ich zastąpi? Na liście potencjalnych kandydatów pojawiają się gorące nazwiska.

"Produkcja planuje zaprosić do rozmów Ewę Farną oraz Ewelinę Lisowską. Ich piosenki są chętnie puszczane w radio, co przekłada się na popularność. Z całą pewnością przyciągnęłyby przed ekrany młodych widzów. Ponadto, obie mają doświadczenie w tego typu formatach. Farna była już jurorem w kilku programach rozrywkowych, Lisowska jest finalistką 'X Factor'. Stacja pokłada duże nadzieje w owocnym przebiegu tych rozmów" - donosi informator portalu plotkarskiego.

Czytaj również:

Kamil Durczok nie żyje. Co było przyczyną śmierci?

Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia Beaty Tyszkiewicz

Tom Holland ma problemy ze zdrowiem! Na co cierpi filmowy Spider-Man?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: The Voice Of Poland
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy