Reklama

Reklama

Szymon Majewski wygłosi mowę ślubną

Szymon Majewski zdecydował się w tym roku weprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w wyjątkowy sposób. Jest gotów jest wygłosić 20-minutową mowę ślubną na weselu organizowanym w dowolnym miejscu w Polsce.

Szymon Majewski

Za nietuzinkową aukcją stoi nie tylko Szymon Majewski, ale również aktorka i prezenterka radiowa Joanna Kołaczkowska - oboje prowadzą podcast "Mówi się". Deklarują oni, że przygotują mowę, która będzie "skrojona na miarę", gdyż wcześniej przeprowadzą wywiady wśród rodziny i przyjaciół młodej pary. Przemówienie potrwa około 20 minut. Kołaczkowska i Majewski obiecują przyjechać do dowolnego miejsca w Polsce, gdzie zaplanowane jest wesele. Uroczystość musi się odbyć najpóźniej do końca przyszłego roku.

Szymon Majewski: "Będziecie ze sobą do końca świata"

Reklama

Aukcja już trwa i zakończy się 31 stycznia 2022 r. Natomiast 30. finał WOŚP "zagra" 30 stycznia. Głównym celem jubileuszowej zbiórki jest okulistyka dziecięca. 

Zobacz również:

Filmowe hity Polsatu na święta! Co obejrzeć w TV?

Weekend w kinie: Co obejrzeć w święta?

Co obejrzeć w święta? Najciekawsze propozycje telewizyjne

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

PAP/EPA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama