Reklama

Reklama

Syn Krzysztofa Ibisza ma już 22 lata. Co robi Maksymilian? [zdjęcie]

Była żona Krzysztofa Ibisza pokazała zdjęcie ich syna. Maksymilian ma już 22 lata i w 2019 roku zaczął studia aktorskie. Jak wygląda syn dziennikarza?

Była żona Krzysztofa Ibisza pokazała zdjęcie ich syna. Maksymilian ma już 22 lata i w 2019 roku zaczął studia aktorskie. Jak wygląda syn dziennikarza?
Maksymilian - syn Krzysztofa Ibisza /materiały prasowe

Krzysztof Ibisz od wielu lat związany jest z telewizją Polsat. To jeden z prowadzących program "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Był gospodarzem wielu teleturniejów, m.in. "Życiowa szansa", "Awantura o kasę", "Rosyjska ruletka", "Gra w ciemno" oraz gospodarzem reality show "Bar".

Krzysztof Ibisz i jego syn Maksymilian

W latach 1998-2004 Krzysztof Ibisz był mężem dziennikarki Anny Zejdler. Para doczekała się syna Maksymiliana. Drugą żoną dziennikarza była Anna Nowak-Ibisz. Z tego związku urodził się drugi syn Ibisza, Vincent.

Reklama

W 2009 roku Krzysztof Ibisz rozwiódł się po raz drugi. Gwiazdor Polsatu ożenił się po raz trzeci w 2021 roku, jego małżonką została Joanną Kudzbalska.

Najstarszy syn Krzysztofa Ibisza ma już 22 lata. Wiadomo, że Maksymilian w 2019 roku zaczął studia aktorskie.

Jego mama, dziennikarka Anna Zajdler, zamieściła właśnie jego zdjęcie na swym Instagramie.

"Moja bratnia dusza" - napisała Zajdler.

Internauci pod wrażeniem

Internauci od razu zaczęli komentować zdjęcie Maksymiliana. Młodego mężczyznę porównano do wielu znanych osób, zauważono również jego podobieństwo do mamy. Oto, co piszą użytkownicy!

"Bardzo podobny do Ciebie!", "Na okładkę męskiego Vogue", "Przysięgam, myślałam, że to Timothee Chalamet", "Super przystojny", "Piękny to mało powiedzieć, przystojny w stylu Alan Delona", "Piękna, szlachetna uroda. Po Mamie i Dziadku, tak uważam", "Wow, naprawdę przystojny! Pasuje na aktora jak i na modela" - piszą internauci.

Zdjęcie skomentowała także aktorka Tamara Arciuch: "Boszz jaki piękny! Myślałam że to Timothy Chalamet".

Zobacz również:

Piotr Kraśko jeździł bez prawa jazdy! Teraz przeprasza!

Piotr Machalica: Zmarł krótko po ślubie

Kochały się w nim wszystkie dziewczyny. Dlaczego porzucił Polskę?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.


RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Ibisz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL